Trouble at Brayshaw High

Okładka książki Trouble at Brayshaw High Meagan Brandy
Okładka książki Trouble at Brayshaw High
Meagan Brandy Wydawnictwo: Amazon Digital Services Cykl: Brayshaw High (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Brayshaw High (tom 2)
Amazon Digital Services
2019-05-28
2019-05-28

Okładka książki Fate of a Faux Meagan Brandy, Amo Jones
Fate of a Faux Meagan Brandy, Amo ...
Okładka książki Fate of a Royal Meagan Brandy, Amo Jones
Fate of a Royal Meagan Brandy, Amo ...

Pędziłam po tę książkę do Empik, jakby się paliło, przeczytałam w kilka godzin, nie mogłam się oderwać. I co? I znów skończyła się w kluczowym momencie, ale tym razem nie widzę polskiej wersji trzeciego tomu... Mam nadzieję, że wkrótce się pojawi.

Raven próbuje odnaleźć się w nowym świecie. Trzej bracia nadskakują jej i zrobią dla niej wszystko. Tak, jak ona dla nich. Dziewczyna robi naprawdę wiele, aby być lojalna wobec swoich Brayshaw'ów. Jednak, gdy ich ojciec, po 11 latach, wychodzi z więzienia, zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a coraz więcej tajemnic i sekretów zostaje odkrywanych. Jak Raven i jej ulubieńcy, poradzą sobie z nową rzeczywistością? Czy nadal będą wobec siebie lojalni?

Emocjonująca lektura z zawiłymi akcjami. Z rozdziału na rozdział robiło się coraz ciekawiej. Muszę dowiedzieć się jaki będzie koniec, jak najszybciej. Polecam.

Na półkach: , , , , , , ,

W chwili obecnej jest to moja ulubiona trylogia z romansów. Raven jest najlepszą bad girl o jakiej czytałam w romansach, Maddoc jest moim narzeczonym, a ja czekam na trzecią część w Polsce wydawnictwo filia :D

Styl książki jest świetny, połyka się ją momentalnie, akcja nie raz opuściła mi szczękę i uwielbiam wszystkich bohaterów i ten klimat. Trochę przypomina mi książki Tijan, ale u tej autorki jeszcze nie spotkałam tak świetnej twardej bohaterki. Obydwie części są pełne znaczników, zaznaczeń, cytatów i drugi tom podobał mi się jeszcze bardziej, a ja głupia bałam się, że będzie słabszy i Raven już nie będzie taka niezależna, nie moralna, ostra i podła... Była jeszcze bardziej okropna, ale miała teraz inny powód, niż swoje przetrwanie na polu kempingowym... Jezu, ja chcę trzeci tom na wczoraj!

Kłopoty w Brayshaw" są według mnie jeszcze lepsze niż poprzedni tom. Akcja się rozkręca, uczucia napędzają wszystko dookoła a tajemnicę zostają pomału odkryte.
Ta seria podbije liczne serca czytelników, jeśli oczywiście zostanie dalej wydana, a mam taka nadzieje, bo historia jest tego warta.
Uwielbiam takie historię, jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Gdzie miłość, przyjaźń, zaufanie I lojalność grają pierwsze skrzypce.
Myślę, że ta seria może konkurować z Fallen Crest i oby Wydawnictwo wydało ją do końca, bo naprawdę jest warta tego aby polscy czytelnicy poznali Ekipę z Brayshaw.

Uwielbiam takie historię, jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Gdzie...

"Czło­wiek, który nie jest zdol­ny do dzia­ła­nia, jest słaby".

"– Sza­cun­ku nie można kupić lub za­skar­bić go sobie szan­ta­żem. Wszy­scy twoi lu­dzie są opła­ca­ni lub za­stra­sza­ni, pod­czas gdy lu­dzie Bray­sha­wów wspie­ra­ją ich z dumą".

"Więzy ro­dzin­ne się­ga­ją głę­biej niż krew, a prze­le­wa­my ją za tych, któ­rzy, na­szym zda­niem, na to za­słu­gu­ją".

▪️Tytuł: Kłopoty w Brayshaw High. Tom 2
▪️Seria: Brayshaw High
▪️Autor: Meagan Brandy @meaganbrandyauthor
▪️Wydawnictwo: Filia @wydawnictwofilia
▪️Premiera: 14.09.2022 r.
▪️▪️▪️
(Współpraca barterowa @wydawnictwofilia )
▪️▪️▪️

Jak już wspominałyśmy przy 1 tomie jesteśmy zdecydowanie na TAK dla tej serii ale po przeczytaniu 2 części...3xTAK i błagamy o kontynuację na już a najlepiej na wczoraj! Tym razem bohaterowie zmierzyć się będą musieli z czymś więcej niż kłopoty w szkole czy problemy z rówieśnikami. Nadciąga coś czego żadne z nich nie było w stanie przewidzieć. Na jaw kawałek po kawałku zaczną wychodzić tajemnice, które miały jeszcze pozostać ukryte a mimo to zaczęły wypływać na światło dzienne. Jaki będą miały wpływ na dalsze losy naszych ulubieńców? Razem są niczym trzej muszkieterowie i d'Artagnan. Razem za wszystkich wszyscy za jednego. Osobno bez choćby jednego z nich czują się puści tak jakby utracili cząstkę siebie. Czy zatem będzie im jeszcze dane poskładać się w jedną całość i razem walczyć o wspólną przyszłość jaka może nie nadejść?

O.MÓJ.BOŻE! Ta książka jest niesamowita! 😍
"Kłopoty w Brayshaw High" to książka totalnie nieprzewidywalna i absolutnie pochłaniająca! Pierwszy tom podobał nam się bardzo ale ten po prostu zmiażdżył system 💥 Sama historia jest dynamiczna, elektryzująca, pełna napięcia i zwrotów akcji oraz tajemnic 🔥 czytając tę książkę non stop zachodziłyśmy w głowę jaki będzie następny krok naszych bohaterów? Musimy kolejny raz przyznać, że postacie w tej serii zostały wykreowane w absolutnie fantastyczny sposób i co więcej nie straciły na wyrazistości także i w tej części. Przede wszystkim Raven, która niemalże stała się naszą idolką będąc jak się okazało niezwykle sprytną i przebiegłą cwaną bestią 😁 potrafiła tak wodzić za nos, że nigdy w życiu nikt by się tak naprawdę nie domyślił jej prawdziwych zamiarów gdyby nie impulsywność. Przyparta do muru działa pod wpływem emocji co nie zawsze współgra z planem jakiego dziewczyna miała się trzymać. Jeżeli zaś chodzi o naszych chłopców... Zaciętość jaka w nich drzemie ale również wola walki i hardość ducha są godne podziwu. Mimo wydarzeń jakie miały miejsce robią wszystko aby dopiąć swego i poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania chodź może nie należeć to do najłatwiejszych zadań. Czy mimo wszystko im się to uda? 🤔

Pióro autorki niezmiennie potrafi zaskarbić sobie przychylność czytelnika a bardzo ciekawy i nietuzinkowy pomysł na fabułę wywołuje ciekawość no i oczywiście ciągłą chęć poznania coraz to większej ilości tajemnic na jakie możemy się w książce natknąć. Wg. Nas po tę książkę powinny sięgnąć osoby, które nie mają problemu z czekaniem na kontynuację serii bo to jakie zakończenie ponownie nam autorka zaserwowała powoduje, że mamy ochotę rwać sobie włosy z głów...😂🙈 Zdecydowanie polecamy! 🔥💙 #mustread #musthave

"– Chcie­li­ście kró­lo­wej, stwo­rzy­li­ście ją sobie. Taką, ja­kiej nie znał ten świat. Tak samo silną, rów­nie śmia­łą. Ale po­mię­dzy wami a nią ist­nie­je wy­raź­na róż­ni­ca.

– Mów dalej – war­czę.

Śmie­je się nie­znacz­nie, prze­bie­ga wzro­kiem po na­szej trój­ce.

– Je­ste­ście wy­ra­cho­wa­ni, a ona jest lek­ko­myśl­na.
Ude­rza­ją mnie jej słowa, po­nie­waż do­kład­nie wiem, dokąd zmie­rza.

– Oba­wia­ją się jej, tak jak tego chcie­li­ście. Zdo­by­ła ich sza­cu­nek, wy­mu­szo­ny na po­cząt­ku przez was, ale póź­niej wła­sno­ręcz­nie za­skar­bio­ny. Są­dzi­li­ście, że fa­ce­ci jej nie ruszą? – Śmie­je się. – Może zro­zu­mie­cie, że nie je­ste­ście naj­sil­niej­si. Wasza wła­sna kró­lo­wa może was zde­tro­ni­zo­wać".

@wydawnictwofilia bardzo dziękujemy za egzemplarz i współpracę! 😊🖤❤️

Książka dostępna na stronie:

"Czło­wiek, który nie jest zdol­ny do dzia­ła­nia, jest słaby".

Czekałam z dużą niecierpliwością na tą część bo pierwsza mnie porwała.
Oczekiwałam tego samego tutaj. Ten tom nudny nie jest bo bardzo dużo się dzieje. Jedna rzecz się kończy następna zaczyna przez, co ja czułam się pogubiona. Ciągle skrawki tajemnic, dramaty związane z główną bohatera sprawiały, że chwilami było tego za dużo. Zabrakło emocji i uczuć wśród tej całej brutalności. Skupianie się trzech braci na jednej kobiecie, aż tak bardzo mnie też dezorientowało.
Nie zmienia, to faktu, że jestem ciekawa trzeciego tomu, który na pewno się pojawi.

Czekałam z dużą niecierpliwością na tą część bo pierwsza mnie porwała.

99/22

99/22

Kłopoty w Brayshaw High to książka na którą z niecierpliwością czekalam. Pamiętam, że pierwszy tom tej serii mega mnie wciągnął i nie mogłam oderwać się od lektury. Miałam nadzieję, że z drugim tomem będzie podobnie... ale no właśnie! Czytalam Elite Brayshaw High ponad dwa lata temu i albo stałam bardziej wymagającą czytelniczką albo drugi tom jest słabszy, bo niestety nie wciągnął mnie tak jak na to liczyłam. Przyznam szczerze - pierwszą połowę męczyłam przeeeokrutnie. Z kolei druga okazała się trochę lepsza. Nie mogę powiedzieć, że książka była nudna, bo ciągle coś się działo, ale czasami nie nadążałam i czułam się zagubiona podczas czytania. Zabrakło mi większych emocji, jakiegoś epickiego napięcia między bohaterami! No bo hej- ona jest jedna, a ich trzech- ten motyw mógł zostać tutaj lepiej wykorzystany, tak myślę XD Poza tym nie wiem, ale czułam, jakbym była już trochę za stara na pióro tej autorki :P

Jeśli podobał wam się pierwszy tom to uważam, że sami powinniście wyrobić sobie opinię o Kłopotach. Ja nie będę wam tej książki ani polecać ani odradzać, ale osobiście jestem rozczarowana.

Szerze sięgając po pierwszą część historii Raven i Brayshawów (jeśli źle odmieniałam to przepraszam) sądziłam, że się rozczaruję, że jej nie skończę.
Przy pierwszym podejściu przeczytałam ok 60 stron i było to kilka miesięcy temu, myślałam, że nie skończę jej, ale coś mnie podkusiło i stwierdziłam dam jej jeszcze raz szansę.
I powiem wam, że mnie wciągnęła i to na tyle, że sięgnęłam także po drugą część.
Nie jest to idealna książka ani historia. Ma błędy czy to w tłumaczeniu czy fabuła była czasami dla mnie niezrozumiała, ale czytałam dalej i wiem, że jeśli wydawnictwo wyda kolejne części to je także przeczytam.
Są to książki slow burn ale jak już zaczęło się dziać to na całego. Wątek romantyczny jest mocny i raczej bym powiedziała, że w większości jest to wątek erotyczny niż romantyczny.
Nie jest to normalny świat nastolatków, przeżywających kłopoty w szkole i pierwszą miłość, a historia o trudnej młodzieży, narkotykach, seksie, dominacji i niezrozumieniu.
Jeśli czytaliście książki Tijan to jest szansa, że wam się spodoba, ale tego nie gwarantuje.

I powiem wam, że mnie wciągnęła i to na tyle, że...

Tę recenzję zacznę dość nietypowo czyli od pierwszego tomu, który premierę miał w 2019 roku. Pierwszy tom pozostawił wśród wielu czytelników spory niedosyt i cieszę się, że @wydawnictwohype wydało kontynuację. Aby dobrze się przygotować musiałam zrobi…ć reread i wiecie co? Wciąż jestem tą książką zachwycona.
#kłopotywbrayshawhigh czyli kontynuacja utrzymuje wysoki poziom. Jest pełna niespodzianek i stale zaskakuje czytelnika.
Raven dokonuje wyborów, z którymi się nie zgadzałam, jest gotowa poświęcić siebie aby tylko zapewnić bezpieczeństwo chłopakom. Cała trójka Maddoc, Captain i Royce stoją murem za dziewczyną. Oni lojalność otrzymali w spadku, ona na nią zasłużyła. Wyrasta na prawdziwą królową.
Co najbardziej podoba mi się w tej książce? Główna bohaterka, którą mimo, że od życia dostała słabe karty, potrafi być silna. Uważa miłość za słabość, a wolny wybór traktuje jak świętość. Plot twisty, jakie serwuje nam autorka to prawdziwy majstersztyk, gdy łapiemy chwilę oddechu po jednej intrydze, za chwilę pojawia się kolejna. Jak się okazuje nawet bohaterzy drugoplanowi grają tutaj swoją rolę i należy być uważnym obserwatorem aby niczego nie przegapić.
Liczę, że na trzeci tom nie będziemy musieli czekać kolejne trzy lata. Bo to seria, która wyróżnia się wśród podobnych. Napisana jest w sposób, który wciąga czytelnika, zaskakuje. Drugi tom sprawił, że mój apetyt się wyostrzył i chcę więcej. A kto nie czytał ten gapa ;)

#kłopotywbrayshawhigh czyli kontynuacja utrzymuje wysoki poziom....

Uwielbiam styl pisania autorki, długo czekałam na wydanie kolejnych części po polsku- i jest , wreszcie doczekałam się. Książka zdecydowanie moje klimaty,autorka świetnie stworzyła głównych bohaterów, kocham całą czwórke. Przeczytałam już wcześniej w j. angielskim, ale czekam niecierpliwie na kolejne, by zajęły miejsce w mojej biblioteczce. Myślę że na kolejne części nie będzie trzeba czekać tyle co na tę.

Meagan Brandy Kłopoty w Brayshaw High Zobacz więcej