Okładka książki Pedagogika społeczna Pytania o XXI wiek Pamięci Profesora Ryszarda Wroczyńskiego
Anna PrzecławskaWiesław Theiss Wydawnictwo: Żak Seria: ½ +½=∞ nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
½ +½=∞
Żak
2000-01-01
2000-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Dzieci syberyjskie Teruo Matsumoto, Wiesław Theiss
Ocena 8,0
Dzieci syberyj... Teruo Matsumoto, Wi...
Okładka książki Edukacyjne badania w działaniu Maria Czerepaniak-Walczak, Bogusława Dorota Gołębniak, Dorota Klus-Stańska, Rafał Krenz, Zbigniew Kwieciński, Ewa Lemańska-Lewandowska, Rozalia Ligus, Maria Mendel, Mirosława Nowak-Dziemianowicz, Bohdan Skrzypczak, Barbara Smolińska, Wiesław Theiss, Beata Zamorska, Jolanta Zwiernik, Hana Červinková
Ocena 0,0
Edukacyjne bad... Maria Czerepaniak-W...