Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 38.97 zł

Morelowe drzewo

Tamara Reznikowa Wydawnictwo: Szaron literatura obyczajowa, romans
Szaron
powieść obyczajowa powieść chrześcijańska powieść religijna powieści chrześcijańskie obyczajowe beletrystyka chrześcijańska
literatura obyczajowa, romans
2019-05-23

Pierwsze spotkanie z gruzińską autorką zaliczam do wybitnie udanych. Wzruszające perypetie Mariny, fryzjerki, która wiele wycierpiała i utraciłą ukochaną osobę, czyli Włądika. Tłem jest tutaj wojna w Czeczenii. Marina wyróżnia się sercem otwartym na Boga i z pokorą przyjmuje doświadczenia, jakie On jej zsyła.
Dziewczyna ma wsparcie w Oldze, aż poznaje Eugeniusza i bez...

Dyskusje

• 2019
  • Mam papierowe
  • Obyczajowa
  • Poszukuję
  • Nowości 2019
  • W kolejce do czytania
  • Czekam cierpliwie:)

Dodaj cytat z książki Morelowe drzewo