Uratowana

2019-10-15
2019-10-15

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,5
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

więcej Więcej

Fajne opakowanie, ale w środku Zonk! Opis fabuły ciekawy, ale sama historia niestety nie! Każdy z każdym i jak chce, na dodatek główna bohaterka z felerem(jej problem: seks-no kosmos, ale jednak nie odrywam się od ziemi). Jeśli to miało być pikantne i wywołać rumieńce, to cóż nie u mnie! Zażenowanie i politowanie to były moje odczucia. To nie jest erotyk, tylko...

Magda Mila jak zawsze na wysokim poziomie. Cieszę się, że autorka trzyma poziom i nie zawodzi. Nie muszę się obawiać, że z każdą książka będzie gorzej, tutaj jest wręcz przeciwnie, z każdą kolejną jest co raz lepiej!

Bardzo przyjemna książka. Wątek gór bardzo mi się podobał oraz nawiązanie do postaci z poprzednich książek autorki.

Ubiegły tydzień spędziłam z książkami Magdy Mili. „Uratowana” wpadła mi w ręce przypadkiem. Potem poszło już lawinowo.
Spotkanie po latach z mężczyzną, który kiedyś wyrządził jej krzywdę. Plan zemsty, która się nie powiedzie. Miłość, perwersyjna namiętność, a wszystko w cieniu przeszłości i kłamstw.
Czy Paweł i Nika odnajdą zgubioną kiedyś drogę do siebie?
Fajnie budowana...

Dobrze się czyta , fabuła ciekawa. Jest miłość , erotyka , moje ukochane Tatry . Czego chcieć więcej.Polecam.

"Uratowana" to moje pierwsze spotkanie z twórczością Magsy Mila i wiem już, że raczej na pewno nie ostatnie.
Historia jest raczej prosta, dość przewidywalna, ale styl pisania oraz bohaterowie sprawili, że książkę czytałam z przyjemnością i dość szybko (chyba nawet za szybko

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Z rezerwą podchodziłam do jej książek ze względu na dość wyszukane opisy scen seksu, te trójkąty itp. Jednak opinie na grupach czytelniczych zachęciły mnie do sięgnięcia po jej książki i padło na "Uratowaną". Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona. Historia Niki i Pawła przypadła mi do gustu, a ów sceny seksu są...

Zaskoczył mnie opis spełniania swoich fantazji. Bajeczny wątek o naszych polskich górach. Przykra historia z przeszłości z lat młodzieńczych, a teraz chęć zemsty. Uczucie odżyło i wszystko dobrze się kończy.

Choć moim zdaniem to najsłabsza powieść autorki, nadal jest to dobrze napisany erotyk. O tym, że konfrontacja ze swoimi emocjami i wspomnieniami zawsze zaskakuje.

Historia na urlop :) Zabawa z erotycznym wątkiem :)

• 2019
  • 2020