Kup teraz - 1 oferta w cenie od 23.97 zł do 23.97 zł

Miś Tuliś kocha małe ptaszki

David Melling Wydawnictwo: Amber Cykl: Miś Tuliś (tom 4) Seria: Przyjazna Łapka literatura dziecięca
Hugless Douglas and the Baby Birds
Amber
Hugless Douglas and the Baby Birds
Miś Tuliś (tom 4)
literatura dziecięca
Przyjazna Łapka

Tuliś to łagodny olbrzymi niedźwiadek, który podejmuje się opieki nad jajeczkami Ptaszka Czubaszka. A pomagają mu w tym Króliki Śmieszki i Rodzina Owiec. Ale jak to w życiu bywa, przydarza się coś niespodziewanego.

„Miś Tuliś kocha małe ptaszki” to niezwykle pogodna, pełna humoru książeczka z fantastycznym przesłaniem: przytulenie jest doskonałe na każdy dzień. Idealny...

Kocham Misia Tulisia. Ta opowieść będzie w sam raz na zajęcia z przedszkolakami o wiośnie, kiedy ptaszki wiją gniazdka i wysiadują jajka. Polecam!

• Dla synka
  • Literatura angielska, walijska, szkocka, irlandzka
  • Biblioteka 2019 Martyna
  • Dobre do czytania przedszkolakom