Niebo dla akrobaty

Jan Grzegorczyk Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura obyczajowa, romans
Zysk i S-ka
2017-01-01
2006-01-01

Piękna książka o życiu i śmierci, wyjaśniła wiele, daje do myślenia.

Piękna książka o życiu i śmierci, wyjaśniła wiele, daje do myślenia.

10 historii życiem pisanych o przemijaniu.
Książka zapada w pamięć i nie pozostawia obojętnym.
Warto przeczytać

10 historii życiem pisanych o przemijaniu.
Książka zapada w pamięć i nie pozostawia obojętnym.
Warto przeczytać

Mieszane uczucia wobec tej pozycji.
Środowisko hospicjum, codzienność, bezsilność, kruchość życia- w tych kilku słowach można opisać treść książki.

Mieszane uczucia wobec tej pozycji.

Kilka niby odrębnych opowiadań, ale mających wspólny mianownik - hospicjum. Pierwszy raz czytałam tę książkę z 20 lat temu. Nie pamiętam swoich wrażeń z tamtej lektury. Niemniej jestem pewna, że teraz dostrzegłam więcej. Bo jako człowiek jestem dojrzalsza, bardziej świadoma, wiele codziennych spraw nie ma już dla mnie znaczenia. Po prostu dojrzałam do tej książki i cieszę się, że gdzieś w piwnicy czekała na swoje drugie odkrycie.

Bardzo poruszające opowiadania. Polecam.

Bardzo poruszające opowiadania. Polecam.

Nie tylko dla tych, którym bliski jest ruch hospicyjny

Nie tylko dla tych, którym bliski jest ruch hospicyjny

Zaciekawił mnie opis, ale niestety samą książkę oceniam negatywnie. Wynudziła mnie i mimo, że jest dość krótka to niemiłosiernie mi się dłużyła. Zbiór opowiastek nie szczególnie zapadających w pamięć. Szkoda bo myślę że można było wykorzystać temat lepiej...

Piękne, smutne historie...

Piękne, smutne historie...

Prosto napisana, ale wzruszająca książka o prawdzie życia - wszyscy odchodzimy, ważne, żeby z godnością

Moja pierwsza książka tego autora. Wrócę.
O rzeczach śmiertelnie ważnych, prosto i pięknie, niepretensjonalnym językiem,

Moja pierwsza książka tego autora. Wrócę.
O rzeczach śmiertelnie ważnych, prosto i pięknie, niepretensjonalnym językiem,

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to