Podwójny spisek

Katarzyna Gacek Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Supercepcja (tom 2) literatura młodzieżowa
Znak emotikon
science fiction kryminał sensacja superbohaterowie
Supercepcja (tom 2)
literatura młodzieżowa
science fiction kryminał sensacja superbohaterowie

Cześć kochani,
mimo tego, że nie czytałam pierwszej części tej serii, bardzo podobał mi się ten tom. Na początku nie wiedziałam o co właściwe chodzi, ale po około 50-stronach wszystko nabrało sensu. Książka ma w sobie trochę dreszczyku. Bardzo polecam tą część wszystkim czytelnikom, którzy lubią powieści detektywistyczne.

• Wypożyczone z biblioteki
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Przeczytane w 2019
  • Mateusz
  • 2019

Dodaj cytat z książki Podwójny spisek