Zamach na New York

Okładka książki Zamach na New York
Andrzej Wydrzyński Wydawnictwo: Śląsk Seria: Seria z Krukiem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Seria z Krukiem
Śląsk
1968-01-01
1968-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Od początku do końca miałem problem z rozeznaniem czy to powieść, czy reportaż. Ostatecznie decyzji nie znalazłem, jedyne co mogę powiedzieć, to to, że książka oparta jest na faktach, czyli skłaniam się bardziej do reportażu. Ze smutkiem stwierdzam, że to najgorsza książka Andrzeja Wydrzyńskiego, jaką do tej pory czytałem.

Przed przeczytaniem tej książki trochę szukałam o niej wiadomości w internecie i wiele tego nie ma. No ale czasami trzeba trochę poszperać by znaleźć prawdziwą perełkę.
Jednym ogromnym plusem tej książki jest fakt, że ja jako osoba która nie lubi historii zaciekawiłam się przebiegiem całej II wojny światowej i chcę przeczytać więcej książek o tej tematyce. "Zamach na Nowy...

• 2011
  • Beletrystyka