Trayis

Okładka książki Trayis Laurann Dohner
Okładka książki Trayis
Laurann Dohner Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: VLG (tom 11) fantasy, science fiction
VLG (tom 11)
Trayis
Kindle Edition
2019-05-14
2019-05-14

Co to była za przeprawa!!! Ta część to petarda. Lauren za każdym razem pokazuje nam coś innego niepowtarzalnego. Delikatna i nieakceptowana przez swoją watahę Shay przyjmuje zakład swojej przyjaciółki i rusza za Trayisem z propozycją. Główny bohater bardzo mi zaimponował swoją osobowością, a przede wszystkim nie puszczał się na prawo i lewo jak większość. Polecam🤩

Czysty, klasyczny romans w wersji paranormal. Coś, co bardzo lubię, szczególnie podczas urlopu:)

Kolejna rewelacyjna część z ulubionego przeze mnie cyklu. Lekka, zabawna, pełna nadnaturalnych istot, będących często bardziej człowieczymi niż ludzie. Trayis, lider klanu Wamplykanów, zadurzony w będącej najniżej w watasze ludzko-wilczej Shay. Ona twierdzi, że będzie dla niego hańbiące związać się z nią - a jeszcze nie wiedziała o jego statusie. On jest w niej zakochany......

Kolejna świetna część VLG autorstwa Laurann Dohner.

Tym razem przyszła pora na Trayisa - przywódcę jednej z grup WampLycan. Podczas odwiedzin u brata Lycana, alfy watahy, spotyka swoje przeznaczenie.

Shay to w połowie człowiek w połowie lykanka. Mimo, że chroniona przez alfę i przybrane rodzeństwo nie miała łatwo dorastając wśród niezbyt przychylnych zmiennych. Wychowana w poczuciu bycia gorszą i słabszą czuje się mniej wartościowa.
Dzięki umowie z Marcie - przybraną siostrą i najlepszą przyjaciółką, że obie wystartują do mężczyzn, którzy im się podobają znajduje się w łóżku Trayisa. Na początku to tylko pociąg, ale szybko okazuje się, że jeden raz żadnemu z nich nie wystarczy.
Do tego dochodzi niebezpieczeństwo dla naszej w większości ludzkiej Shay...

Czy Trayis zorientuje się, że spotkał swoją prawdziwą partnerkę i czy uda mu się uratować kobietę, przed niebezpieczeństwem?

Ogólnie - uwielbiam Trayisa i to, że nie przyznał naszej dziewczynie, że jest przywódcą - nieźle się z tego uśmiałam. Poza tym polubiłam alfę watahy - Arlisa i jego prawa stworzone dla Shay :) To urocze :)

POLECAM!

Kolejna świetna część VLG autorstwa Laurann Dohner.

• Wampiry
  • Romans