Życie we Wszechświecie

Okładka książki Życie we Wszechświecie
S. Waldgard Wydawnictwo: Książka i Wiedza Seria: Biblioteka Popularno-Naukowa nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Biblioteka Popularno-Naukowa
Żizń wo wsjelennoj
Książka i Wiedza
1951-06-01
1951-06-01
Dawid Jarząbek

więcej Więcej

Niech cytaty z książki mówią za siebie:
"Fryderyk Engels niejednokrotnie w swych pracach dawał wyraz przekonaniu o istnieniu życia na innych planetach."
"Uczeni radzieccy dowiedli niezbicie, że życie na tej ciekawej planecie [Marsie] istnieje, przynajmniej jeśli chodzi o życie roślinne."
"Współcześni uczeni burżuazyjni również usiłują zniekształcić jedynie słuszne,...

Dodaj cytat z książki Życie we Wszechświecie