Dzisiaj umrzesz ty

thriller literatura dla młodzieży

Oficjalne recenzje i

Kto następny?

[ 2 ] Link do recenzji

Ksiazka dla nastolatków, czytając czułam się jakbym znów była w gimnazjum.
Czyta się szybko i książka nie męczy ale na prozno szukać zwrotów akcji poza zakończeniem,ktore ratuje trochę lekturę.
Brakuje też napięcia i ciekawych wydarzeń bohaterów. Nie da się zbudować dobrego tlilera na jednej akcji z zabujstwem Baza. Wycieczka mimio wszystko okazuje się nudna plus dla...

Na półkach: , , , , , ,

Początek był taki sobie, ale później książka nabrała tempa.
Dwie tajemnice do rozwiązania i dziwne zjawiska. Jedna teraźniejsza, druga z przeszłości.
Czy wszyscy ujdą z życiem, gdy się okaże kto jest odpowiedzialny za te tragedie?
Książka świetna. Trzyma w napięciu. Jestem ciekawa jak pozostałe książki :D.
Gorąco polecam!

Po prostu nie. Brak żadnego napięcia, tajemnica jest nieciekawa, interesujące zdarzenie trafiało sie raz na 40 stron. Nie czułam chęci powrotu do tej książki, a wręcz nie chciałam jej kończyć. Dobiłam do połowy i miałam wrażenie, że przeczytałam ok 200 stron niczego. Główna bohaterka jest do bólu nudna, dziecinna (co jest zrozumiałe bo jest nastolatką, ale no dalej), watek...

Nazwałabym tę książkę ‘młodzieżowy straszak’. Sprawdzi się idealnie dla młodzieży od 14 do góra 16 lat. Nie jest zła, parę razy dostałam gęsiej skórki, ale czegoś mi brakowało.

Autorka ma bardzo przyjemny i lekki styl pisania. Niestety w połowie poczułam się już znudzona historią, w której brak postępów. Zaczęła się ciągnąć w nieskończoność i ciężko stwierdzić, do czego to...

GENIALNA!
Jestem absolutnie zakochana w książkach Sue!
Zawsze mi się mega podobały, ale tutaj wydarzyło się coś świetnego haha <3 Cały czas przy czytaniu towarzyszyła mi niepewność, ale byłam dość pewna co do zakończenia a tu nagle- taki zwrot akcji jakiego się serio w ogóle nie spodziewałam! Uwielbiam takie zakończenia
Rewelacyjna fabuła i styl pisania książki
Superowi główni bohaterzy
Akcja z tajemnicą Rose dała taki kryminalny klimacik
Całość to gatunek thiller pomieszany z kryminałem, czyli coś co lubię najbardziej :D
Według mnie nic się nie ciągnęło, nawet...

Książka dłużyła się bardzo. Daje pięć gwiazdek tylko za zakończenie, którego się kompletnie nie spodziewałam. Po ''Kłamstwie minionego lata'' liczyłam na coś dużo lepszego.

Świetny młodzieżowy thriller. Genialna, niepokojąca, chwilami straszna. Zakończenie niespodziewane, wszystkie wątki płynnie się łączą. Nie polecam czytać końcówki w nocy.

Leah co roku spędza Sylwestra z rodziną od strony mamy, jednak w tym roku coś się zmieniło.
Po przyjeździe na miejsce dowiadują się o tajemniczej śmierci na terenie domu, w którym się znajdują. Zmienia to atmosferę w rodzinie i zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Grozy dodaje fakt, że na prawie całym terenie domu nie ma zasięgu.

Leah z przyjaciółmi - Ivy i Jacobem zawsze...

Słaba, bardzo słaba,nawet jak na książke dla młodzieży nudna,nie wnosząca nic nowego takie czytadło na raz.nie polecam a wręcz odradzam 😐

Rzadko kiedy czytam książki w ciemno, zazwyczaj sprawdzam najpierw tytuł, żeby się na coś na stawić. Ta jednak jest wyjątkiem. Przeczytałam e-booka jedynie przez wzgląd na przyciągającą okładkę. Niestety po samym tytule nastawiłam się na coś zupełnie innego Oczekiwałam thrillera, a dostałam obyczajówkę z wątkiem kryminalnym, poza jednym rozdziałem.

Co do bohaterów...

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • 2019
  • E-book
  • Ebook
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dzisiaj umrzesz ty