Listy z pododdziału

Rafał Socha Wydawnictwo: Wydawnictwo Memuar Cykl: Szkoła Podchorążych Rezerwy (tom 4) literatura piękna
Wydawnictwo Memuar
wojsko służba wojskowa pacyfizm książka antywojenna podchorąży wojsko ludowe spr
Szkoła Podchorążych Rezerwy (tom 4)
literatura piękna
2019-05-10
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Książka domyka espeerowską tetralogię. Składa się z listów, a zatem posiada charakter stricte epistolarny, co oczywiście nietrudno wydedukować z opisu katalogowego bądź samego tytułu, aczkolwiek warto podkreślić, że publikacja zawiera również beletrystyczną perełkę – nigdzie wcześniej niepublikowane opowiadanie "Pejotka".
Czytelnik trafi w sam środek służy, pododdziału,...

• Nasze publikacje

Rafał Socha Listy z pododdziału Zobacz więcej