My Hero Academia - Akademia Bohaterów #17

Karolina Dwornik
Waneko
manga fantasy herosi shounen akademia superbohaterowie akcja
僕のヒーローアカデミア
My Hero Academia (tom 17)
komiksy
Karolina Dwornik
manga fantasy herosi shounen akademia superbohaterowie akcja

Po przeczytaniu tego tomu wyciągnęłam taki morał, że nie ważne w jak kiepskiej sytuacji jesteś i tak jest nadzieja na lepszy czas!
Polecam i miłego dnia :)

Kulminacyjny moment w akcji ratunkowej by wyrwać Eri z łap Yakuzy. Największą gwiazdą tego tomu jest bez wątpienia Lemilion. Poznajemy jego drogę do zostania Pro Herosem i osiągnięcia statusu jednego z Big Three.
A także, że są kontrargumenty dla Edny Mode w "Inienamocnych", że peleryny to samo zło.
Mangi Shounen stoją na walkach i akcji. Ten tom to prawdziwa perła....

Na półkach: , , , ,

WALKA I GADANIE

Chociaż okładka 17 tomu „My Hero Academia” nie jest najlepszą ze zdobiących dotychczasowe części, środek to już zupełnie inna bajka. Seria od samego początku trzymała wysoki poziom, ale rysunki i dynamika walk w tej części należą do najlepszych. A że i fabuła jest po prostu znakomita, na fanów czeka iście rewelacyjna zabawa.

Jeśli chodzi o fabułę, wszystko...

• Manga
  • Chcę w prezencie