Okładka książki Polskie remanenty. Szkice o ideowych uwikłaniach polskiej literatury dwudziestowiecznej
Barbara Sienkiewicz Wydawnictwo: Seria: awangarda / rewizje językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
awangarda / rewizje
2019-01-01
2019-01-01
dwudziestolecie literatura dwudziestowieczna
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Gnoza, gnostycyzm, literatura Mariusz Dobkowski, Artur Jocz, Barbara Sienkiewicz
Ocena 6,5
Gnoza, gnostyc... Mariusz Dobkowski, ...