Ponadczasowy hit. O sztuce tworzenia i marketingu dzieł, które przetrwają próbę czasu

Ryan Holiday Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
Onepress
biznes, finanse

Ryan Holiday Ponadczasowy hit
Podtytuł tej książki brzmi O sztuce tworzenia i marketingu dzieł, które przetrwają próbę czasu i to właśnie to rozszerzenie zachęciło mnie do sięgnięcia po książkę. Przed oczami miałam obraz Mona Lisa pędzla Leonardo do Vinci i myślałam - No właśnie, jak on to zrobił? - obraz ma 500 lat, a wszyscy wciąż go kochają i podziwiają.
Autor książki...

Zupełnie inna książka o marketingu. Skłania do myślenia, bo żyjemy obecnie w czasach, w których wszystko dzieje się szybko i szybko przemija. Bardzo odświeżające podejście zachęcające do wejścia głębiej w myśleniu o biznesie i marketingu.

• Business
  • Kupić_e-book