Konsorcjum. Tom 2

Okładka książki Konsorcjum. Tom 2 A.S. Sivar
Okładka książki Konsorcjum. Tom 2
A.S. Sivar Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Konsorcjum (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Konsorcjum (tom 2)
Heartbeats
Konsorcjum. Tom 2
Wydawnictwo WasPos
2019-11-15
2019-11-15

Jedno jest pewne, uczucie przed, którym broniła się Nadia sprawiło, że zakochała się w swoim zabójczo przystojnym szefie. Związek tych dwojga nie należy do najłatwiejszych. Burzliwe relacje i zadziorny temperament nie przypomina romantycznej sielanki.
Nadia, natomiast w dalszym ciągu nie może rozgryźć Dominica i nie do końca jest przekonana czy mężczyzna darzy kobietę prawdziwym uczuciem.
Kolejne fakty wychodzą na jaw Dominic prowadzi podwójne życie, o którym wiedzom tylko nieliczni.
Nadia postanawia zrobić wszystko, aby dotrzeć doprawdy bez względu, jaka ona miałaby być.

Czy ta wiedza przyniesie jej upragniony spokój❓️

Jakie tajemnice skrywa Dominic❓️

Zdecydowanie ta część podobała mi się jeszcze bardziej niż poprzednią. Dzieje się tutaj, jak wiele, że momentami musiałam na chwilę ochłonąć i wstrzymać oddech. Akcja w tej części pędzi niczym światłowód, a ja dowiaduję się wielu interesujących rzeczy, o którym nie miałam nawet pojęcia.
Historia Nadii i Dominica nie należy do słodkich, niesie ból i wiele cierpienia, z którym będą musieli się zmierzyć.
Tak bardzo pochłonęła mnie ta część, że nic nie było w stanie mnie od niej oderwać.

Podsumowując myślę, że ta część mocno Was zaskoczy.

Chyba najlepsza i wywołująca najwięcej emocji książka z tej serii.

Chyba najlepsza i wywołująca najwięcej emocji książka z tej serii.

"Prawda jeszcze nigdy nie była tak okrutna..."

Mój opis:
Część druga to prawdziwy rollercoaster emocjonalny między Nadią a Dominikiem. Ona się zakochała, a on? Czy tylko jest jego kolejnym trofeum?
A do tego wszystkiego pojawia się jeszcze więcej pytań dotyczących konsorcjum i właściciela rezydencji. Dominic najprawdopodobniej prowadzi podwójne życie, o którym wiedza nieliczni. Jedno jest pewne Nadia jest uparta i na pewno znajdzie odpowiedź, wcześniej czy później… Pytanie tylko czy prawda nie będzie zbyt okrutna??? Przyniesie spokój czy wręcz przeciwnie ???
Sami sprawdźcie ;-)

To, że jest niesamowita seria to mało powiedziane - historia wgniata w fotel i ma się chęć mordować gdy ktoś wam przeszkadza w czytaniu - ja tak miałam ;-)

"Prawda jeszcze nigdy nie była tak okrutna..."

Mój opis:

Jesteś ciekaw, co oznacza podana sekwencja "ooP94ArooX"? Zapraszam do lektury. 😜

"W jednej chwili moje najgorsze objawy się spełniają. Patrzę i nie mogę uwierzyć. Wraz z kilkoma mrugnięciami oczy zaczynają mnie palić. Powoli zbliżam się do siedzącej w środku pomieszczenia elity."

Nadia, mimo że broniła się przed uczuciem do Dominica, to zakochała się w nim bez pamięci. Niestety ich relacja nie należy do normalnych, burzliwe temperamenty dają o sobie znać. Dodatkowo pojawiają się nowe okoliczności związane z Konsorcjum. Nie wszystko jest takie oczywiste, jakie się wydaje. Okazuje się, że Dominic prowadzi podwójne życie, o którym wiedzą nieliczni. Dziewczyna zrobi wszystko, żeby odkryć całą prawdę. Uporać się będzie musiała jeszcze z nowo poznanymi informacjami na temat organizacji.

Czy to dobry pomysł? Niektórych tajemnic lepiej nie poznawać. Jak potoczą się dalsze losy zakochanych? Będą razem?

Drugi tom przygód o Nadii i Dominicu serwuje nam jeszcze większy rollercoaster emocji niż w pierwszej części. Charaktery głównych bohaterów nie należą do potulnych, wręcz przeciwnie są uparte i zadziorne. Istna mieszanka wybuchowa. Dziwię się, że potrafili momentami normalnie rozmawiać. Ich spotkania nie należały bowiem do spokojnych.

Tak jak zabrakło mi informacji o Konsorcjum w pierwszym tomie, tak w tej części otrzymuje ich całą masę. Musiałam na spokojnie wszystko sobie przyswoić, za dużo tego wszystkiego na raz. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się pewnych nowinek. Udało się autorce mnie zaskoczyć. Zdecydowanie akcja bardziej się tu rozkręciła. I dobrze lubię, jak fabuła nabiera tempa. I nie ma miejsca na nudę.

Z zapartym tchem śledziłam losy bohaterów. A jak mnie denerwowali to nawet, nie wiecie. Naprzemiennie raz Nadia, a raz Dominic, momentami nie wiedziałam, który z nich bardziej. Niejednokrotnie miałam chęć nimi potrząsnąć, aby się ogarnęli. Czy udało im się? Trzeba osobiście się przekonać.

Autorka zaserwowała nam całe 615 stron, od których nie sposób się oderwać. Tymczasem zabieram się już za ostatni tom. A Wam polecam ogromnie.

"Nana powiedziała mi kiedyś, że prawdziwe uczucie jest wtedy, gdy chcesz, żeby ta druga osoba była szczęśliwa, ale nie koniecznie z tobą."

@a.s.sivar

Nadia przepadła w uczuciu do Dominica. Na jej nieszczęście nie jest im dane przeżyć love story z happyendem, a ich życie nie jest proste, lecz należy do najbardziej skomplikowanych. Jakieś paskudne fatum wisi nad Nadią i kiedy tylko, obdarza jakiegoś mężczyznę głębszym uczuciem, ten okazuje się nie wart jej miłości. Choć wydawało by się, że z Dominiciem będzie inaczej, los ponownie pokazuje jej, że musi uważać na płeć przeciwną. Mężczyzna po niedługim czasie porzuca dziewczynę, lecz stoi za tym tajemnicze konsorcjum, które jest bardzo skomplikowaną machiną i niestety zaplątane jest w nie więcej osób z jej bliskiego otoczenia. Nadia nie spocznie póki nie odkryje prawdy, lecz ta nie będzie miła, ale gorzka, bolesna i prawdziwie niebezpieczna. Karty rzucone na stół, tylko od nich zależy jak potoczy się gra, ale potrzebne będzie także wielkie szczęście.

Tajemnicze konsorcjum powoli odkrywa swoje mroczne oblicze. Nadia, Dominic ale i inne bliskie jej osoby, są w jakiś sposób powiązane z tajemniczą instytucją, ale jest to bardzo skomplikowane. Choć po raz kolejny myślała, że znalazła wielką miłość, będzie musiała zmierzyć się z odrzuceniem, porażką a także morzem tajemnic, które będą bardzo mroczne, niebezpieczne i bolesne. Nie braknie chwil uniesienia, przykrych zdarzeń, zabawy na całego i krwawych walk. Ta część to istna mieszanka romansu, erotyku, kryminału, sensacji, mafijnych powiązań i porachunków. Jest to bardzo okazała, skomplikowana i niezwykle poplątana książka. Z jednej strony Nadia to rozrywkowa, lubiąca zabawę, duże pieniądze wypicowana lala, z drugiej młoda kobieta, która nie boi się niebezpieczeństwa, a każda porażka to dla niej bardzo wartościowa lekcja. Dookoła niej wiele się dzieje, część tajemnic zostanie rozwiązana, ale nadal kilka pozostanie nie odrytych. Bardzo jestem ciekawa co jeszcze przyniesie im los. Powoli zaistniały chaos udało się bohaterom wyprostować, ale nadal nie cały. Ich świat nie jest prosty i klarowny, to skomplikowana układanka, która niesie za sobą wiele złego, bólu i cierpienia. Bardzo polecam i już nie mogę doczekać się, aż kolejny tom wpadnie w moje ręce.

@a.s.sivar

Jak w pierwszej częsci na pewne rzeczy przymknęłam oko tak w drugiej częsci już nie daje rady. Beznadziejna ona - kocha ale jest dziecinna, niby ma jakies zdanie ale pozniej wylewają się z niej zachowanie 15-latki. Beznadziejny on - niby twardziel a tu ciaglę płaczący. Oboje dziwnie zaborczy i zazdrośni, użalający się nad sobą. Książka miała bardzo duży potencjał ale coś nie klikło. Nawet straciłam zaintersowanie 3 częścią.

A. C. Sivar
"Konsorcjum" Tom 2

Przepadłam, znowu a nawet bardziej! W tej części dzieje się więcej, mocniej, szybciej!
Akcja tutaj nie zwalnia ani na chwilę, wręcz ma się wrażenie, że ona przyspiesza.

W tamtej części brakowało mi Dominika, więc w tej poznamy jego historie i historie konsorcjum. Wiele tajemnic ujrzy światło dzienne, pytanie czy Nadia sobie z nimi poradzi? Czy da radę udźwignąć to wszystko? Czy przyjaźń im pomoże?

Tutaj każdy ma swoje tajemnicę i sekrety.
A Nadia i Dominik to dość burzliwy duet. Były kłótnie, było dużo godzenia się.

Dużym plusem były pokazane relacje między nimi, to jak próbowali, starali się ich emocje były wręcz namaclane. Przyjaźń jest jeszcze lepiej pokazana w tej części niż w poprzedniej. Tak to powinno wyglądać. Świetna więź łącząca Nadię i Aśkę oraz Kamila i Dominika.

Kreacja bohaterów jest świetna tutaj naprawdę każdy jest potrzebny i nie ma zbędnych osób. Charaktery są różne nie ma tych samych, ani nawet podobnych.

Autorka potrafi budzić emocje i to naprawdę mocne, w tej części więcej było wzruszeń i moich łez, płakałam razem z Nadią, było mi żal Dominika, ale była też radość i śmiech, mówię wam humoru mimo wszyskto tutaj nie zabraknie.

Podsumowując jest tajemniczo, gorąco, mrocznnie, słodko i emocjonalnie.

Co tutaj się wydarzyło to jest nie do opisania to trzeba przeczytać i przeżyć, a zobaczycie, że było warto. ❤️

A. C. Sivar
"Konsorcjum" Tom 2

Drugi tom a ja dalej nie widzę fenomenu tej serii o której tak wszyscy piszą. Za mało akcji ,za dużo seksu.

Dobrze się czyta ten cykl, zwroty akcji są ok. Postaci psychologicznie słabe, momentami opisy nijakiego życia bohaterów są zbyt długie ...
Wyższą ocenę dałbym po usunięciu dłużyzn o wszystkim i o niczym.
Ciekawostka: bohaterowie nie jedzą- nawet na weselu, choć związki nieustannie konsumują :)

Wyższą ocenę dałbym po usunięciu dłużyzn o wszystkim i o niczym.

szczerze 2 część mnie troszkę już nudziła, no bez jaj ile można być zazdrosnym o byle gówno...ile można mówić 'tylko ty' i nagle ślinić się i dawać dotykać wiecznie przepraszać wątpić i wyzywać swoją kobietę ...tu już bohaterka była tylko naiwnie głupia i zmanipulowana.
Bardzo polubiłam Aśkę ona od początku była szalona
Dominik w tej części to cham po prostu...mam zasadę że zawsze czytam wszystkie części trylogii lecz czy na ostatnią część się skuszę...zobaczę

Bardzo polubiłam Aśkę ona od początku była szalona
Dominik w tej części to cham po prostu...mam zasadę...

• Przeczytane 2021

A.S. Sivar Konsorcjum. Tom 2 Zobacz więcej