rozwiń zwiń

książka na ostatnią literę
 Emma Emma
15 godz. temu
Podsumowanie roku 2023 w Lubimyczytać
@almos dziękuję.😊 Cieszę się, że zaczęłam w końcu bez obaw sięgać po audiobooki, poznałam dzięki nim więcej historii. 😉
11 tyg. temu
Czytamy w weekend
A ja mogę jeszcze dodać, że "Drzewo życia" w formie e-booka jest udostępnione do przeczytania nieodpłatnie na stronie łódzkiego Centrum Dialogu, w ramach obchodów roku Chavy Rosenfarb. Można też sobie pobrać pdfa na dowolne urządzenie.  Nie ma wymówek, nic tylko czytać :D
15 tyg. temu
Czytamy w weekend
Moim zdaniem literacki i narracyjny potencjał Harrisa jest zdecydowanie większy, niż zdołał w Monachium pokazać. Wyszło poprawnie, ale i przeciętnie. Ani bez zdegustowania, ani bez zachwytu. Przynajmniej na tle jego historycznej trylogii o Cyceronie, gdzie moim zdaniem Harris "dał czadu". Pozdrawiam! 😃
17 tyg. temu
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
17 tyg. temu
Pokazuje 6 z 23