Pikantnie po włosku

Okładka książki Pikantnie po włosku
Małgorzata Lisińska Wydawnictwo: Inanna Cykl: Miłość w Tychach (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Miłość w Tychach (tom 2)
Inanna
2019-05-24
2019-05-24
literatura kobieca romans

Okładka książki Mityczna miłość Aga Kalicka, Małgorzata Lisińska, Ewelina Nawara, Aleksandra Pisarska, Hermia Stone, Agnieszka Zawadka, Maria Zdybska
Ocena 7,9
Mityczna miłość Aga Kalicka, Małgor...
Okładka książki Egzamin z miłości Małgorzata Falkowska, Małgorzata Lisińska, Ewelina Nawara, Hermia Stone, Kinga Wyskiel, Agnieszka Zawadka, Maria Zdybska
Ocena 6,9
Egzamin z miłości Małgorzata Falkowsk...

Mocna 8. Wesoła książka. Lecę z częścią 3🤗

Mocna 8. Wesoła książka. Lecę z częścią 3🤗

Opis książki nie oddaje tego nastrojowego i ciepłego klimatu, w który autorka wprowadza czytelnika. Rozleniwiajacy i ciepły...

Fantastyczny romans osadzonych w Tychach. Dwoje sympatycznych bohaterów. Książka bardzo pozytywna człowiek się uśmiecha czytając. Idealna na popołudnie.

Polecam się zapoznać świetna książka ♥️😁
Mam w planach nadrobić książki tej autorki

Polecam się zapoznać świetna książka ♥️😁
Mam w planach nadrobić książki tej autorki

Jest to druga część serii, jednak ja ją przeczytałam jako pierwszą i bardzo się z tego cieszę.

Magda jest najbliższą przyjaciółką Karoliny i jest mocno zwariowaną dziewczyną. Jest też nieco uzależniona od bycia w związku a gdy na horyzoncie pojawia się nowy szef, ona jest już od 2 tygodni w stanie wolnym. Od pierwszej chwili, gdy ujrzała przystojnego Włocha, zawładnął on jej sercem, niestety on zainteresował się nie nią, a jej piękną przyjaciółką.
Wszystko się zmieniło za sprawą jednego piątkowego pikniku, który zakończył się upojną nocą Magdy i Roberto oraz zniknięciem mężczyzny przed rankiem co mocno dziewczynę zabolało. Jednak największy ból odczuła w poniedziałek, gdy okazało się, że była "koszmarną pomyłką". Czy taka relacja ma prawo rozwinąć się w coś głębszego?

Ta książka to lekka miłosna historia, która rozgrywa się na przestrzeni 2 tygodni i choć nie lubię takich "ekspresowych" romansów, ten czytało się bardzo przyjemnie i z uśmiechem na ustach.

Zdecydowanie lekka literatura. Bardzo schematyczna, gorący, przystojny Włoch i oczywiście po dwóch tygodniach wielka miłość. Fakt kilka razy rozśmieszył mnie monolog bohaterki

Lekka fabuła, bardzo przyjemnie się czyta.

Lekka fabuła, bardzo przyjemnie się czyta.

Kontynuacja "Światła w jeziorze". Utrzymana w podobnym klimacie, chociaż według mnie trochę lepsza.

Fajny, lekki romansik z zabawnymi monologami głównej bohaterki, zapewnia miło spędzony czas.

Dodaj cytat z książki Pikantnie po włosku