Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.99 zł

Pikantnie po włosku

Małgorzata Lisińska Wydawnictwo: Inanna Cykl: Miłość w Tychach (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Inanna
literatura kobieca romans
Miłość w Tychach (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
literatura kobieca romans

Mocna 8. Wesoła książka. Lecę z częścią 3🤗

Opis książki nie oddaje tego nastrojowego i ciepłego klimatu, w który autorka wprowadza czytelnika. Rozleniwiajacy i ciepły...

Fantastyczny romans osadzonych w Tychach. Dwoje sympatycznych bohaterów. Książka bardzo pozytywna człowiek się uśmiecha czytając. Idealna na popołudnie.

Polecam się zapoznać świetna książka ♥️😁
Mam w planach nadrobić książki tej autorki

Jest to druga część serii, jednak ja ją przeczytałam jako pierwszą i bardzo się z tego cieszę.

Magda jest najbliższą przyjaciółką Karoliny i jest mocno zwariowaną dziewczyną. Jest też nieco uzależniona od bycia w związku a gdy na horyzoncie pojawia się nowy szef, ona jest już od 2 tygodni w stanie wolnym. Od pierwszej chwili, gdy ujrzała przystojnego Włocha, zawładnął on...

Zdecydowanie lekka literatura. Bardzo schematyczna, gorący, przystojny Włoch i oczywiście po dwóch tygodniach wielka miłość. Fakt kilka razy rozśmieszył mnie monolog bohaterki

Lekka fabuła, bardzo przyjemnie się czyta.

Kontynuacja "Światła w jeziorze". Utrzymana w podobnym klimacie, chociaż według mnie trochę lepsza.

Fajny, lekki romansik z zabawnymi monologami głównej bohaterki, zapewnia miło spędzony czas.

podobała mi się . takie lekkie czytadełko, bez stresu, na luzie.
polecam.

• 2019
  • 2021
  • Legimi
  • 2020
  • Audiobook
  • 2019

Dodaj cytat z książki Pikantnie po włosku