150 dań do pudełka domowa dieta na każdą porę roku

praca zbiorowa Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska kulinaria, przepisy kulinarne
Ringier Axel Springer Polska
kulinaria inne poradniki zdrowie
kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria inne poradniki zdrowie

Nigdy nie kupowałam książek kucharskich, ale odkąd robię sobie jedzenie do pracy, szukałam jakieś fajnej książki z prostymi przepisami. Jakieś alternatywy do zwykłych kanapek i ta książka ma właśnie dużo różnorodnych przepisów na dania do pudełka.

Fajne przepisy, ale bardzo niedokładne. Mamy przepis, ale dalej w opisie nagle pojawiają się składniki, których wcześniej nie wymieniono. "Wstaw do nagrzanego piekarnika" - nie podano na ile stopni, na ile minut. Niby fajna książka, ale wymaga dopracowania....

ciekawe przepisy, do szybkiego przygotowania do pracy/szkoły

kupiłem książke z myślą, że coś w końcu zwolni mnie z codziennego myślenia co mam sobie przygotowac do pracy - da prosty know how co mam kipić i jak go zrobić - "150 dań do pudełka" okazało się, że to jakieś biadolenie dietetyczne z repertuarem jogurtowego chia, mufinek a amarantusem. Rozczarowanie.

• Domowa biblioteczka
  • 2019
  • Książki, które mieszkają ze mną
  • Żywienie
  • Przeczytane w 2019 roku - cel 52 książki