The girl who played with fire

Okładka książki The girl who played with fire
Stieg Larsson Wydawnictwo: MacLehose Press Cykl: Millennium (tom 2) Seria: Millennium kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2015-06-04
angielski

więcej Więcej

trochę gorsza od 1 części moim zdaniem, aczkolwiek polecam tak czy siak :)

Cóż to była za szalona fabuła! WOOOW! To co stworzył Stieg Larsson pisząc ''millennium'' to poprostu fenomen. Szkoda że autor zmarł przedwcześnie i mimo że mineło od tego prawie 20 lat to świat literatury wiele stracił;( Cieżko znależc mi słowa żeby opisać swój zachwyt nad tą książką więc może zamknę ten komentarz stwierdzeniem że to było poprostu COŚ NIESAMOWITEGO!

Druga część serii "Millennium" i drugi raz moje serce zostało bezczelnie skradzione. A ta końcówka...Mein Gott...Prawie się popłakałam...

Ja nawet nie wiem co napisać...Czuję się jak po obejrzeniu zaj*****ego filmu.Ale takiego,że nawet gdy już wiesz,że się skończył tyb nadal siedzisz i się gapisz w telewizor gdzie wyświetlają się tylko końcowe napisy.

Jestem w szoku....

Po tak dobrej pierwszej części, autor wysoko sobie postawił poprzeczkę. I do niej dosięgnął, ale nie przeskoczył. Przeczytałam dawno, z wielkim zainteresowaniem. Ciekawe, że nawet nierealne wydarzenia, autor urealnił tak, że dopiero po dłuższym namyśle czuje się, że coś jest naciągane. To sztuczka, za którą dodaję plus.

Równie dobra jak pierwsza część. Polecam.

Świetna kontynuacja pierwszego tomu. Dla fanów kryminałów pozycja obowiążkowa.

Jak dla mnie gwiazdka mniej. Nie znaczy to że II część Millennium wyraźnie słabsza, ale jednak pierwsza to było miłe zaskoczenie tymi świetnie skonstruowanymi sylwetkami głównych bohaterów, a tu mam jakby nieco powtórkę z rozrywki tzn. fabuła owszem inna, ale jednak Salander i Blomkvist ponownie. No i w pierwszej części bardziej wciągający motyw - zdawałoby się...

Do drugiego tomu trylogii "Millenium" przystępowałem z wielkimi nadziejami i zarazem oczekiwaniami, pierwszą część uważam bowiem za rewelacyjną. Niestety wbrew cytatom znajdującym się na okładce moim zdaniem druga książka, choć w dalszym ciągu należy ocenić ją jako dobrą, jest nieco słabsza od poprzedniczki. Dalsze losy duetu bohaterów Lisbeth Salander i Mikaela Blomkvista,...

Początek to powtórki z 1 tomu. Potem dobrze się czyta. Ale - pomysły na zwroty akcji są tak nieprawdopodobne, że 3. tom już sobie odpuszczę.

Fenomenalna Lisbet powraca. Kolejny tom lepszy niż pierwszy więcej emocji, geniuszu i tajemnicy.

41 412
    9 537