Nowa Huta. Architektoniczny portret miasta drugiej połowy XX wieku

Ośrodek Kultury im. Cypriana Kamila Norwida
Nowa Huta postmodernizm socrealizm architektura Ingarden demer
historia
Nowa Huta postmodernizm socrealizm architektura Ingarden demer

Moja druga książka o architekturze, ale jakże wciągająca! Jestem mieszkańcem starej NH i teraz patrzę na każde osiedle z innej perspektywy. Fantastycznie jest poznać historię swojego osiedla, sąsiednich osiedli... Nagle zacząłem zwracać uwagę na detale w poszczególnych kamienicach.

• Kraków
  • Chcę w prezencie