Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 36.90 zł

Gdzie jest Olga?

Danka Braun Wydawnictwo: Prozami Cykl: Akta Mirka Filera (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Prozami
Akta Mirka Filera (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller

16/52

Wciągająca fabuła, dobrze się czyta. Polecam.

Romans z wątkiem kryminalnym. z dużą przewagą romansu (lub jak kto woli powieści obyczajowej). Zakończenie przyjemnie zaskakujące ;) Lekko się czyta, czasami bohater irytuje, ale wątki z Nelą bywają zabawne.

1945

Ciąg dalszy perturbacji życiowych prywatnego detektywa Mirka Filera – niesamowicie bogatego próżniaka i czarusia. Tym razem zostaje obarczony niespodziewanym potomstwem – okazuje się, że posiada córkę w wieku nieletnim spłodzoną ze swoją pierwszą żoną. Przepychanki z dzieckiem, czy to kulinarne, czy przedszkolno-rodzinne bawią i uczą niedojrzałych tatusiów, jak należy nie...

Fajnie się czytało , zresztą jak i wszystkie inne.
Kocham książki pani Danusi 🥰🥰🥰🥰

Uwielbiam książki Pani Braun. Jest to połączenie świetnej intrygi kryminalnej, romansu oraz jak zwykle u autorki obserwacji życia przeciętnych lub nie ludzkich zachowań. świetnie się czyta, szybko a i niejednokrotnie uśmiałam się gdy opisywane były rezolutne dialogi małej córeczki Mirka Filera. Polecam i już sięgnę po następna historię z cyklu.

Żenada! Autorka jeszcze nie wie czy pisać kryminały czy obyczajowe powiastki dla kretynów. Szkoda czasu!
Bohater idiota, nie żaden "Piotruś Pan" tyko infantylny kretyn, opisy z życia wzięte z taniej literatury dla panien kuchennych. Porażka.

Coraz chętniej sięgam po książki pani Braun. "Gdzie jest Olga" jest napisana przyjemnym językiem i świetnie żongluje emocjami.

Kontynuacja równie udana co część pierwsza. Postawa Mirka bardzo pozytywnie mnie zaskoczył jakim został ojcem dla swojej córeczki. Z niedojrzałego dzieciaka zmienił się w kochającego rodzica mimo że okoliczności nie były ku temu sprzyjające. Kolejne morderstwo w kręgu znajomych Mira wymagają od niego zbadania i znalezienia mordercy czy i tym razem podoła czy bycie rodzicem...

82/100/2020
Pani zabija pana. Następnie znika. Policja jej nie może znaleźć. Dzieci własne jej nie mogą znaleźć. Prywatny detektyw jej nie może znaleźć. Dobrze się zadekowała. Pani 50+.
Prywatny detektyw zostaje znienacka tatusiem rozpieszczonej pięciolatki. Babcie i dziadek dziewczynki wystawiają go za próg, żeby dojrzał.
Pan romansuje z panią. W sanatorium w Ustce....

• 2019
  • 2020
  • Audiobook
  • Audiobooki
  • 2020

Dodaj cytat z książki Gdzie jest Olga?