Mistrzowie sf, tom 13: Wspomnienie Marsa

Raymond F. Jones Wydawnictwo: rękodzieło
rękodzieło
2019-04-21

Jest takie miejsce w necie: bit.ly/2sN5L93, gdzie możecie sobie pobrać - za darmo i 100% legalnie! - przetłumaczone na polski ponad 200 opowiadań i nowel sf amerykańskich klasyków (jest i jedna powieść) z lat 40-60 XX wieku. Ja tak zrobiłem, tworząc sobie jakieś 15 tomów (!) własnej antologii o nazwie Mistrzowie SF. Stąd książki, której recenzję tu wrzucam tak naprawdę nie...

• Chcę przeczytać - Książki i ebooki

Dodaj cytat z książki Mistrzowie sf, tom 13: Wspomnienie Marsa