The Witch Sea

Sarah Diemer Wydawnictwo: Amazon Digital Services fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Amazon Digital Services
magia czary czarownica miłość homoseksualizm
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
magia czary czarownica miłość homoseksualizm

Śliczna historia. Przeczytałam z prawdziwą przyjemnością. Z jednej strony magia, z drugiej miłość, a między nimi rozważania nad tym, na ile sensowne jest kurczowe trzymanie się przeszłości, zwłaszcza wtedy, gdy ceną są cierpienie i samotność.

• LGBTQ+
  • E-book & Audiobook