Polluks

Patronat LC
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Bezlitosna siła (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Burda Publishing Polska
romans boks miłość trudny charakter
Burda Publishing Polska
Bezlitosna siła (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
romans boks miłość trudny charakter

Okładka książki Zakochane Zakopane latem Agnieszka Lingas-Łoniewska, Dorota Milli, Katarzyna Misiołek, Agnieszka Olejnik, Alek Rogoziński, Magda Stachula, Magdalena Witkiewicz
Ocena 7,1
Zakochane Zako... Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Teraz cię rozumiem, mamo Ilona Gołębiewska, Magdalena Knedler, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Sabina Waszut, Magdalena Witkiewicz
Ocena 7,9
Teraz cię rozu... Ilona Gołębiewska,&...
Okładka książki Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata Czykierda-Grabowska, Melissa Darwood, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Nina Nirali, Karolina Socha, Anna Wolf
Ocena 7,8
Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata C...

Bardzo interesujące przeżycie. Co drugie/ trzecie zdanie przewija się słowo "popierdolony ". Ach, ta głębia i bogate słownictwo. O akcji nie wspominając.

Uwielbiam całą serię, jednak ten tom jest moim ulubionym. Duża dawka emocji, ciekawa fabuła, rewelacyjni bohaterowie. Książka jest rewelacyjna.

Jak dla mnie bomba cała seria włącznie z Revenge przeczytałam jednym tchem najlepsze jest to, że to są cały czas kontynuację wątków z poprzednich książek :) polecam w 100%%

Bezsprzecznie zakochałam się w tej serii i naprawdę polecam. Coś dla fanów Katy Evans „Real”, ale na duży plus zasługuje fakt, że wydarzenia dzieją się we Wrocławiu.

Na półkach: , , , , ,

Ta część zdecydowanie mi się bardziej podobała od pierwszej ale od samego początku sam Polluks mi się bardziej podobał jako męska postać.

Polluks dotychczas trenował Kastora a teraz sam chce stanąć do walki. Jest Diabłem w ludzkiej skórze. Nie cofnie się przed niczym. Ma jeden cel, który go napędza i jest nim zemsta.
Martyna, jest pewną siebie kobietą, która nie tylko jako...

Cudowna kontynuacja... Bardzo fajna seria. Polecam.

Druga książka autorki, którą miałam przyjemność czytać, i choć jest dość schematyczna, zupełnie na niczym nie traci. Już przy poprzednim tomie bardzo spodobał mi się styl autorki, ale niezaprzeczalnie to sposób tworzenia historii i budowanie relacji między bohaterami, a przy tym wywoływanie przeogromnej dawki emocji w czytelniku są nie do podrobienia. Bo choć możemy być...

Kolejna świetna książka Pani Lingas-Łoniewskiej. Do tej pory nie było chyba takiej, która by mi się nie spodobała. Polluks oczywiście też trafił w moje gusta. Jest to wciągająca, pikantna i troszeczkę mroczna historia. Nie zabrakło w niej również bohaterów pierwszej części, co jest bardzo fajne. Cała historia jest płynna i ciekawie napisana. Z miłą chęcią przeczytam trzecią...

Historia pięknej i bestii. Martyna jest zainteresowana Patrykiem, który cały czas ją od siebie odtrąca ze względu na swą przeszłość i mrok,który w sobie ma. Jest zaślepiony zemstą. Ona okazuje się cierpliwa i oboje znajdują drogę do siebie. Wspólnie walczą ze swymi demonami. Polecam

Nie zawiodłam się tak samo jak i przy pierwszym tomie książka ciekawa wciągająca, może troszkę przewidywalna ale tylko minimalnie, naprawdę super. Polecam

1 211
  • 2020