Okładka książki Od rządów siły do rządów prawa. Polski model prawa do strajku na tle standardów unijnego i międzynarodowego prawa pracy Piotr Grzebyk
Piotr Grzebyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe Scholar
2019-01-01
2019-01-01
prawo pracy strajk prawo do strajku Unia Europejska związki zawodowe

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki New Technologies and Law 新科技与法律 Piotr Grzebyk, Mo Jihong, Paulina Uznańska, Xie Zengyi
New Technologi... Piotr Grzebyk, Mo J...
Okładka książki Prawo w czasie pandemii COVID-19 Piotr Grzebyk, Paulina Uznańska
Prawo w czasie... Piotr Grzebyk, Paul...
Okładka książki Sino-Polish Perspectives On The Theory And Practice Of Contract Law Piotr Grzebyk, Ewa Rott-Pietrzyk, CHEN SU
Sino-Polish Pe... Piotr Grzebyk, Ewa ...