W sercu ciemności

David DrakeEric Flint Wydawnictwo: ISA Cykl: Belizariusz (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
In the Heart of Darkness
Belizariusz (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Justyna Niderla-Bielińska
wojna belizariusz konstantynopol

Taka sobie. I tyle. Początek dość nudny, ciągnący się. Końcówka dobra na tyle, że nie odłożyłem tej książki a przeczytałem do końca

Druga część serii o Belizariuszu i konflikcie Malawy z Konstantynopolem. Intrygi, bitwy i magiczny talizman czyniący z bohatera starożytnego Bonda, zresztą bondopodobnych mamy tu więcej. Czyta się lekko, momentami mocno wciąga. Tom ma wszystkie cechy, wady i zalety części pierwszej. Jeśli komuś spodobał się Podstęp, spodoba się i W sercu ciemności.

Dobre

• Science Fiction
  • Fantasy
  • Fantastyka
  • Epickie bitwy
  • 2014
  • Z biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W sercu ciemności