rozwiń zwiń

W sercu ciemności

Okładka książki W sercu ciemności
David DrakeEric Flint Wydawnictwo: ISA Cykl: Belizariusz (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Justyna Niderla-Bielińska
wojna belizariusz konstantynopol

Okładka książki Młot David Drake, S.M. Stirling
Ocena 7,3
Młot David Drake, S.M. S...
Okładka książki Kuźnia David Drake, S.M. Stirling
Ocena 7,2
Kuźnia David Drake, S.M. S...
Okładka książki Tarcza Przeznaczenia David Drake, Eric Flint
Ocena 7,8
Tarcza Przezna... David Drake, Eric F...

Taka sobie. I tyle. Początek dość nudny, ciągnący się. Końcówka dobra na tyle, że nie odłożyłem tej książki a przeczytałem do końca

Druga część serii o Belizariuszu i konflikcie Malawy z Konstantynopolem. Intrygi, bitwy i magiczny talizman czyniący z bohatera starożytnego Bonda, zresztą bondopodobnych mamy tu więcej. Czyta się lekko, momentami mocno wciąga. Tom ma wszystkie cechy, wady i zalety części pierwszej. Jeśli komuś spodobał się Podstęp, spodoba się i W sercu ciemności.

Dobre

Dobre

Dodaj cytat z książki W sercu ciemności