Słowa na szczęście i inne nienazwane stany duszy

Grażyna Plebanek Wydawnictwo: Agora literatura piękna
Agora
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Cudowna, mądra, zabawna, lekka, ciekawa i bardzo fajnie przeczytana przez autorkę. Idealna do słuchania, szczególnie jeśli ktoś się chce przekonać do audiobooków :)

Niezwykle ciepła, ciekawa i zabawna książka. Autorka "wyjęła mi z ust" cały wachlarz nowych słów opisujących emocje, szczególnie te pozytywne. Czytałam z zapałem i zachwytem, liczę na drugą część!

Książeczka jako ciekawostka, raczej na 1 raz niż na sięganie za każdym razem, gdy dopadnie nas
"nienazwany stan duszy". A w sumie szkoda, bo potencjał na coś więcej niż "słownik" mógł zostać fajnie wykorzystany, a tak to autorka jakby nie miała śmiałości popłynąć = tylko oszczędnie nakreślając background życiowy danego słówka. Szkoda

Nie skończyłam

Przyjemna lektura o słowach z innych języków, które grają w duchu grazki

Jestem rozczarowana. Trochę jest jak zbiór felietonów, dla których mam cierpliwość na moment na Facebooku. To po prostu dla mnie stanowczo za mało, by było interesujące jako książka. Ot, taki miły przerywnik... Po tej autorce się tego nie spodziewałam :(

• 2019
  • 2020
  • 2021
  • Moze kupie
  • Polonia
  • Reportaże, wywiady, felietony
  • 2020

Dodaj cytat z książki Słowa na szczęście i inne nienazwane stany duszy