Listy zza grobu

Remigiusz Mróz Cykl: Seweryn Zaorski (tom 1)
1926 ocen 298 opinii
kryminał, sensacja, thriller 520 str.
Filia

literatura polska

1926 ocen 298 opinii

Kup książkę

Oficjalna recenzja

Zmarli mają dużo do powiedzenia

11 Link do recenzji

1926 ocen

Gdy zaczęłam czytać nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że Seweryn przypomina Chyłkę : osoba poturbowana przez życie ze specyficznym poczuciem humoru, picie dużej ilości alkoholu w tym jednego ulubionego trunku, ponadprzeciętna inteligencja oraz skłonność do maksymalnego ryzyka bez względu na konsekwencje. Na szczęście losy Seweryna potoczyły się tak, że pomimo tych różnic jego his...

Hmm jadąc autem i słuchając audiooboka prawie nie zauważyłam kiedy przejechałam 200 km. Jednym słowem FAJNA

Ta ksiazka to na prawde godna uwagi pozycja, nic nie jest takie jakie sie wydaje. Nie da sie napisac zbyt wiele,zeby nie spojlerowac. Mam tylko nadzieje,ze bedzie szansa na kontynuacje bo bohaterowie fajni, ciekawa fabula, nie mam mowy o nudzie.Jak na moje pierwsze zetkniecie z tym autorem to czuje sie w pelni usatysfakcjonowanym czytelnikiem.Polecam

A myślałam, że to Bonda jest zła. Zwracam honor. Mróz wspiął się na taki poziom swoją karuzelą nagłych zwrotów akcji, że stworzył chyba nowy, nieznany mi gatunek literacki. Strach się bać, co będzie w kolejnych częściach cyklu, ale to już beze mnie. Jedno wiem na pewno - cienie istnieją naprawdę i drukują książki Mroza...
(Przeczytane w ramach akcji Czytaj PL 2019)

Wow! Super rozrywka - wciągająca historia. To zdecydowanie moja ulubiona książka Mroza. Historia jest bardzo złożona, odpowiednio poprowadzona. Czekam na kolejne książki z tej serii.

Mróz w całkiem dobrej formie. Książka zaskakująca i ciekawa.

Cóż....wciągnęłam nosem tą książkę. Nie wiem kiedy się skończyła i bardzo się ciesze że będzie to kolejna seria książek w kolekcji R.Mroza. Nie mogę się doczekać na jakie przygody wymyśli autor dla Seweryna. Polecam!!

nowy bohater, nowa sceneria i nowa skomplikowana historia z przeszłością w tle, a zakończenie sugeruje ciąg dlaszy, więc z chęcią przeczytam

Bardzo dobrze się słuchało. Książka trzyma w napięciu, ma ciekawych bohaterów i interesującą akcję. (Akcja CzytajPL 2019)

Bardzo mi się podoba Remigiusz Mróz w tej wersji. Czuję w Sewerynie godnego następcę mojego ulubionego Wiktora Forsta znanego z innej serii tego autora.

Dyskusje