Owco, śpij!

Publicat S.A.
Sleep, Sheep!
literatura dziecięca
2019-01-01

fajna książeczka do czytanie przed snem

Owco, śpij! to kolejna książeczka dla dzieci, którą mam ogromną przyjemność recenzować dla Was dzięki uprzejmości wydawnictwa Publicat SA. Ten tytuł powstał we współpracy Kerry Lyn Sparrow, która jest odpowiedzialna za historię, z Guillaume Perreault, który zajął się ilustracjami.

O czym opowiada historia książeczki Owco, śpij! ? O takim drobnym problemiku, który jest...

• Dla dzieci
  • 2019
  • Literatura dziecięca
  • 2020
  • Dla dzieci-mam
  • 2021
  • Dla szkrabów

Dodaj cytat z książki Owco, śpij!