Ściema

2019-10-15
2019-10-15
2019-01-08
Edyta Stępkowska
biznesmen arogant portal sukces promocja modelka układ kariera posada propozycja fascynacja seks pożądanie związek

Historia bardzo przewidywalna.
Źle mi się ją czytało, to już chyba któraś książka tej autorki, która do mnie nie trafia.

Historia bardzo przewidywalna.

Tę oraz inne recenzje przeczytasz na http://swiat-ksiazkowych-recenzji.blogspot.com

"Kobiety zakochują się w słowach. Mężczyźni w ciałach."

"Ściema" to kolejna powieść autorstwa K. Bromberg, która wciąga czytelnika w świat napiętych relacji, zakłamanych pozorów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Choć nie mogę zdradzić zbyt wiele, postaram się podzielić moją opinią na temat tej książki bez ujawniania spoilerów.

Główni bohaterowie, Zane Philips i Harlow Nicks, to postacie, które od pierwszych stron wydają się być jak ogień i woda. Zane, bogaty biznesmen, emanuje arogancją, jest niezwykle przystojny, ale równocześnie potrafi być nie do zniesienia. Harlow z kolei to młoda modelka, która stara się przebić w świecie mody, choć życie nie zawsze układa się po jej myśli. Ich pierwsze spotkanie nie jest zbyt udane, ale los sprawia, że ich drogi krzyżują się ponownie, i to w zupełnie nieoczekiwanym kontekście.

Autorka płynnie prowadzi czytelnika przez rozwijającą się relację między bohaterami, co czyni ją bardzo realistyczną i fascynującą. Los i dwie kłamstwa sprawiają, że Harlow i Zane zostają wplątani w niezwykłą propozycję zatrudnienia, która wymaga udawania związku i promowania portalu randkowego. To właśnie podróż promocyjna staje się centralnym punktem akcji, a czytelnik ma okazję śledzić, jak rozwija się między nimi skomplikowana relacja.

K. Bromberg doskonale oddaje dynamikę między bohaterami, ich konflikty, fascynację i przyciąganie. Nie brak emocji, napięcia i momentów, które trudno przewidzieć. Autorka wplata także elementy humoru, które nadają powieści lekkości pomimo głównego tematu.

"Ściema" to historia, która zadaje pytania o to, czy warto ryzykować złamane serce w miłości, czy możliwe jest znalezienie prawdziwej miłości w sytuacji, gdzie pozory grają kluczową rolę. Książka ta przyciąga czytelnika od pierwszych stron i nie pozwala mu oderwać się od lektury. Dla fanów romansów z odrobiną dramatu "Ściema" z pewnością będzie interesującym tytułem do przeczytania.

"Kobiety zakochują się w słowach. Mężczyźni w ciałach."

Kiedy za pierwszym razem mnie szukałeś, chciałeś mi dać buty. Jeśli chcesz mnie poszukać raz jeszcze, będziesz musiał mi dać nieco więcej z tej bajki..."

Zane to bogaty, arogancki biznesmen, z ciężkim dzieciństwem. Do swojego bogactwa dochodzi sam, ciężką pracą inwestując w upadające firmy i ratujące je przed bankructwem, aby później sprzedać je ogromnym zyskiem.
Harlow, to początkująca modelka, która poszukuje stałych kontraktów, czy zleceń. Jest to dziewczyna o niesamowitym temperamencie, mająca swoje zdanie i nie pozwalająca wejść sobie na głowę.
Gdyby nie Śliniak - pies Zane'a i pomyłka do jakiej doszło - tych dwoje pewnie by się nie poznała. Spotykają się w momencie, kiedy Zane wyciąga z opresji firmę tworząca aplikację randkową.
Harlow podejmuje wyzwanie, wiedząc, że nie ma nic do stracenia i zaczyna się gra zwaną.. "ściema". Mimo, że oboje nie tworzą pary, muszą umiejętnie zagrać w grę i sprzedać produkt, aby ludzie się na to złapali.
Ale czy praca połączona z życiem prywatnym i uczuciami ma prawo bytu? Czy to co miało wyglądać na realne, to ściema, czy jednak owy szwindel jednak okaże się prawdą?
Wiedziałam, że sięgając po książkę K. Bromberg nie zawiodę się. Pełna humoru i ciętego języka książka, dzięki której bardzo miło upłynął mi czas. Podsumowując, "Ściema" to gorący romans, pełen pożądania, gdzie uczucia jednak kiełkują dość wolno, aby przebić na koniec iluzję w jakiej żyją bohaterowie.
Kolejna dobra pozycja do polecenia na wiosnę 🍀

Harlow,...

Uwielbiam Kristy za każda książka którą napisała do tej pory sie nie zawiodłam . Każdą propozycje biorę w ciemno .
"Ściema "romans oparty na kłamstwie . Historia Harlow i Zane narzeczeństwo które wyjeżdża w trasę promującą portal randkowy . Podróż w której poznają sie , powoli przyzwyczajając się do siebie . Jak zakończy się trasa dowiesz się czytając książke .

Harlow próbuje wszelkimi sposobami wiązać koniec z końcem. Kariera modelki nie daje jej wymarzonych kontraktów i dziewczyna musi szukać innej pracy. Gdy już ma nadzieję na pracę, przez przypadek myli biura i zostaje pomylona z dog walerką. Złamany obcas, spóźnienie na rozmowę kwalifikacyjną podsycają jej gniew i wdaje się w pyskówkę z pewnym aroganckim biznesmenem.
Zane osiąga liczne sukcesy biznesowe, a wszystko zawdzięcza ciężkiej pracy, co tylko podsyca jego arogancje. W życiu stawia tylko na przygodne romanse i mimo że nie wierzy w miłość zamierza rozkręcić najlepszy portal randkowy. Jednak w tym celu potrzebuje pomocy.
Harlow zgadza się wziąść udział w przyjęciu organizowanym przez Zanego. Nieoczekiwanie oboje zostają wplątani w swoje kłamstwa i mają zostać twarzami portalu randkowego. Oboje będą musieli wyruszyć w podróż po kraju jako zakochani i spędzić kilka tygodni w jednym autokarze.

Ściema to romans pełen kłamstw. Historia podróży, poznawania siebie. O niechęci, uprzedzeniach, pochopnym pierwszym wrażeniu.

Zane...

Bardzo to fajne 👍

Bardzo to fajne 👍

"Je­stem se­ryj­nym ko­bie­cia­rzem.(...)
Har­low Nicks ozna­cza kło­po­ty, w każ­dym z wielu zna­czeń tego słowa. Gra na każ­dym moim ner­wie."
Jej matka jest romantyczką i wierzy w bajki. Ona jest narwana i ma niewyparzony język.
Harlow i Zane są różni i mają ochotę się niemal pozabijać a jednak muszą spędzić ze sobą 8 tyg i udawać parę. Jak daleko się posuną w tym udawanym związku i co oboje z tego będą mieli? Dokąd ich ta wyprawa zaprowadzi?

To była bardzo przyjemna historia i niesamowicie dobrze się z nią bawiłam. Zane był typowym bogatym i aroganckim bufonem zapatrzonym w siebie. Gdy los postawił mu na drodze niepokorną Harlow jego drugie Ja zaczęło wychodzić na powierzchnię. Był cudowny i dokładnie taki jak lubię. Twardy, pewny siebie, skupiony na biznesie ale jednocześnie miał drugie oblicze...

"Je­stem se­ryj­nym ko­bie­cia­rzem.(...)

Schematyczna, ale zabawna i dobrze napisana, zresztą jak wszystkie książki tej autorki.

Po książki K Broomerg sięgam dośc często "Sciema" to kolejna pozycja która została odhaczona na mojej liście do przeczytania ,jest idealna na relaksujący wieczór przy herbacie i lekturze można odpłynać i choć na chwilę zapomnieć o problemach dniach codziennego.

Pełna ciepła powieść. Romantyzm i erotyzm są w dobrej równowadze. Miło się czyta.