Lachlan

D.B. Reynolds Wydawnictwo: ImaJinn Books Cykl: Vampires in America (tom 13) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
ImaJinn Books
Lachlan
Vampires in America (tom 13)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Świetne, epilog rewelacyjny mam nadzieje, że zwiastuje on kolejne książki z wampirami tym razem w Europie

Klasyczny romans paranormal. Wielki, potężny i zmysłowy Lachlan, marzący o zemście i przejęciu terytorium Szkocji i chłodna, odważna i waleczna Julia, pragnąca zemsty za śmierć bliskiej jej osoby.
Wszystko wedle prawideł gatunku: sporo gorących scen, rozwój romansu i przewidywalne zakończenie. Dla fanów serii(czyli mnie:) pozycja obowiązkowa.

Początek całkiem ciekawy, potem straszna nuda, na końcu znów ciekawie. Moment z Raphaelem i Cyn, chociaż krótki to i tak świetny. Niestety im dalej w tej serii, tym gorzej albo jak to ostatnio zauważyłam, stałam się wymagająca.

• Fantastyka
  • 2019
  • 2020
  • Cykl: Vampires in America ★ (d)
  • Wampiry/Czarownice/Kosmici/Fantastyka
  • Wamps