Eliksir pewności siebie. Jak pokonać wewnętrzne i zewnętrzne blokady.

Agnieszka Zblewska Wydawnictwo: Psychology of Life poradniki
9788395182006
Psychology of Life
pewność siebie
poradniki
9788395182006
pewność siebie

Książka zawiera mnóstwo cennych rad. Opisuje jak przeszłość i nasze negatywne przekonania wpływają na nasze życie. Poradnik zawiera wiele ćwiczeń, pozwala uświadomić sobie wiele na temat siebie. Polecam dla każdego

Pewność siebie może być waszą największą zaletą, ale w niektórych przypadkach przesadzona staje się wadą. Jak jednak wydobyć z siebie najlepsze pokłady pewności?

MOIM ZDANIEM:
Jeśli czytacie moje recenzje wiecie, że uwielbiam czytać wszelkiego rodzaju poradniki. Nie potrafiłam obojętnie przejść, obok propozycji pani Agnieszkiej Zblewskiej do zrecenzowania "Eliksiru...

"Eliksir pewności siebie" to pierwszy tego typu poradnik, po jaki miałam przyjemność sięgnąć. Dlatego sama do końca nie wiedziałam, czego się spodziewać - poza zwiększeniem pewności siebie, ma się rozumieć. I wiecie co? Jestem zachwycona tą książką! Czytałam ją powoli i z rozmysłem, zastanawiając się nad każdym kolejnym ćwiczeniem. Zależało mi na efektach. I to dawało...

• 4 Polecane
  • Psychologia, motywacja, poradnik