Gordian. Kara

Melissa Darwood Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gordian (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Kara
NieZwykłe
pożądanie wspomnienia błędy kara erotyka uczucia seks tajemnice przeszłość walka rodzina miłość
Kara
Gordian (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2019-09-04

Świetna, gorąca, bardzo niegrzeczna.

ta czesc podobała mi się bardziej. Cos innego

W końcu uzyskujemy odpowiedź, dlaczego Gordianowi toważyszą dziwne głosy, a pomysł autorki wypada naprawdę dobrze! Dodaje poważny akcent, skłania do przemyśleń, dzięki czemu przemyca do historii coś wartościowego.Te dwie ksążki uważam za najsłabsze w dorobku autorki, niemniej jednak lubię jej pióro i z czystym sumieniem polecam pozostały dorobek literacki.

Jak zwykle ciekawa i nietypowa opowieść Pani Melissy. Bardzo lubię styl pisania autorki i czekam na kolejne książki.

Domin zdaniem najsłabsza seria autorki.. ale i tak ją uwielbiam bo pisze genialnie!

Jak dla mnie rewelacja i polecam każdemu 😁

Gorsze od pierwszej części, ale dało się czytać

Lektura może najwyższych lotów nie była, a bohaterowie w swych zachowaniach nie byli konsekwentni (np. Kira najpierw każe Gordianowi przez 30 dni zachować wstrzemięźliwość seksualną, później robi wszystko, żeby jej nie zachował; i nie robi tego złośliwie, po prostu nagle napada ją chęć np. na popatrzenie na niemasturbującego się kolesia), ale czytało się to naprawdę...

Za dużo cudownych wątków - zmory, duchy i głosy zgrabnie są wyjaśniane - lecz na co ten skrajny dramatyzm? dużo tu łatwizny. W schemacie rzeczy ostatecznych łatwo się wyślizgać z logiki i konsekwencji. Stąd cudowne zdarzenia i zmiany. A że kobieta niedostępna ulega - więc jest też jakieś uzasadnienie. Nieodmiennie dobrze autorka radzi sobie w scenach intymnych. Za to ta...

Non stop sex. Gdzie nie otworzysz tam sex. To nie dla mnie

Dyskusje

• 2019