Ksiądz Stefano Gobbi Sekretarz Matki Bożej

Mariadele Tavazzi Wydawnictwo: Esprit religia
Esprit
religia
2019-01-01

Książkę zakupiłam dwa lata temu. Jak to zazwyczaj bywa każdą nową zdobycz upycham, gdzie tylko jeszcze coś da się wcisnąć. Tym razem również tak postąpiłam, z myślą, że kiedyś ją przeczytam.

Gdyby nie to, że mąż ostatnio puścił mi w internecie jakąś konferencję, a w niej kilkukrotnie padło nazwisko Gobbi, pewnie jeszcze długo nie sięgnęłabym po powyższą pozycję. Jednak...

• Własne
  • Przeczytane w 2020 r.