Dziewczynka z zapałkami

Hans Christian Andersen Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Kolekcja Dziennika (tom 12) Seria: Kolekcja Dziennika - Najpiękniejsze bajki dla dzieci czyta Marian Opania bajki
La pequena cerillera
Ringier Axel Springer Polska
zapałki dziewczynka zima Wigilia Boże Narodzenie
La pequena cerillera
Kolekcja Dziennika (tom 12)
bajki
Kolekcja Dziennika - Najpiękniejsze bajki dla dzieci czyta Marian Opania
zapałki dziewczynka zima Wigilia Boże Narodzenie

Pięknie ilustrowana książka w twardej oprawie z cudownymi ilustracjami, płytą CD oraz dodatkowymi ćwiczeniami sprawdzającymi wiedzę po przeczytaniu bajki. Baśń Andersena „Dziewczynka z zapałkami” to wzruszająca opowieść o niesprawiedliwości, samotności, ale w pewien sposób także o nadziei.
W Wigilię ulicami miasta szła mała dziewczynka, która nie miała butów na nogach, bo...

Dodaj cytat z książki Dziewczynka z zapałkami