Alicja w Krainie Czarów

Lewis Carroll Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Kolekcja Dziennika (tom 9) Seria: Kolekcja Dziennika - Najpiękniejsze bajki dla dzieci czyta Marian Opania bajki
Aliccia en el Pais de las Maravillas
Ringier Axel Springer Polska
królik Alicja ogród wachlarz królowa kier Kraina Czarów
Aliccia en el Pais de las Maravillas
Kolekcja Dziennika (tom 9)
bajki
Kolekcja Dziennika - Najpiękniejsze bajki dla dzieci czyta Marian Opania
królik Alicja ogród wachlarz królowa kier Kraina Czarów

Najpiękniejsze bajki dla dzieci to wspaniały pomysł na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem. Książka zawiera również ćwiczenia do nauki i zabawy oraz bajkę w wersji audio na płycie CD. Alicja biegnie za Królikiem i wpada do jego nory, która jest przejściem do świata, gdzie obowiązują zupełnie inne prawa.
Klasyczną opowieść na motywach bajki Lewisa Carrolla, wzbogacają pełne...

• Klasyka
  • 2k19

Dodaj cytat z książki Alicja w Krainie Czarów