Jak wychować zdrowie dziecko

Joanna Dronka-Skrzypczak Wydawnictwo: Galaktyka poradniki dla rodziców
Galaktyka
dziecko zdrowie dieta profilaktyka
poradniki dla rodziców
dziecko zdrowie dieta profilaktyka

Poradnik w porządku, ale nie ma w nim wiele ponad to czego można się dowiedzieć z internetu. Nie mniej stanowi fajny zbiór tych wszystkich zasad którymi można się zasugerować, a na pewno warto wiedzieć.

Fantastyczny poradnik dla przyszłych rodziców (szczególnie mam). Przeczytałam z ciekawości jako psycholog dziecięcy i muszę powiedzieć, że książka jest napisana w bardzo prostym i przystępnym języku, z wieloma przykładami, porusza bardzo ważne kwestie w kontekście zdrowia dziecka (już od poczęcia) i mamy. Polecam! :)

Czy są tu przyszłe mamy? A może mamy niemowląt, dzieci przedszkolnych i szkolnych? Tak tak ta książka jest właśnie dla Was. Cenne kompendium wiedzy "Jak wychować zdrowe dziecko" a w niej mnóstwo cennych informacji. Mnie bardzo zainteresował temat układu odpornościowego, jak działa, jak wesprzeć odporność u dzieci. Czy wiecie, że bez układu odpornościowego nie jesteśmy w...

O książce dowiedziałam się podczas oglądania jednego z programów śniadaniowych, gdzie autorka była gościem. Zachęcona pozytywnym wrażeniem jakie zrobiła na mnie Pani Joanna, zabrałam się za lekturę książki. Nie rozczarowałam się. Poradnik jest naładowany wartościową wiedzą, która jest podana w przystępny sposób. Treści uzupełnione są uroczymi ilustracjami.

Zwykle mam bardzo ambiwalentne podejście do poradników, bo w moim przekonaniu są albo pełne banałów, albo wręcz głoszą szkodliwe tezy, ale tym razem jestem bardzo zadowolona z lektury. Spędziłam mnóstwo czasu na poszukiwaniu informacji na temat zasad żywienia niemowląt i małych dzieci oraz rozmaitych spraw związanych ze zdrowiem, a tu mamy wiele rzeczy zgromadzonych w...

• 2019
  • Dzieciowe
  • Dzieci
  • Szkraby
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Jak wychować zdrowie dziecko