Metafizyka

filozofia, etyka
9788365792006
Mieczysław Albert Krąpiec, Tadeusz Żeleźnik, Andrzej Maryniarczyk
arystoteles krąpiec metafizyka filozofia

Przykład dawnej metody rozumowania, gdzie nic nie przyjmuje się na wiarę, ale wszystko musi być podparte faktami i logicznym wynikaniem. Dziś już bardzo rzadko spotykanej, podobnie jak znajomość greki oraz łaciny, w których to językach jest możliwość czytania treści tej książki, jeśli komuś nie wystarczy nasz język polski. Wydanie piękne i solidne, treść ponadczasowa -...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Metafizyka