Kup teraz - 1 oferta w cenie od 22.57 zł do 22.57 zł

Poligraf
Liban
literatura faktu
Liban

Jedno zdanie opisuję tę książkę: "Papier jest cierpliwy". Niestety jest to największy gniot jaki przeczytałem w życiu. Jedyny rozdział, który coś wnosi do tematu to ten poświęcony kuchni libańskiej. Poza tym szokujące jest, że ktoś to wydaje. Pozycja ta to wszechogarniająca historia wiary autorki, gdzie słowo bóg pisany dużą literą pojawia się chyba ze 100 razy. Być może...

Dobrze napisana i ciekawa. Budzi zainteresowanie Libanem i chęć poznania tego kraju. Widzimy Liban oczami Polki otwartej na świat i bacznie obserwującej libańską i syryjską panoramę.

• REPORTAŻ

Dodaj cytat z książki Mój Liban - piekło i raj