Written with You

Okładka książki Written with You Aly Martinez
Okładka książki Written with You
Aly Martinez Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Podwójny żal (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Podwójny żal (tom 2)
Self Publishing
2019-06-13
2019-06-13

Naprawdę dobra seria. Zarówno pierwsza książka, jak i ta ma wiele ciekawych wątków - poprzez kryminalny, miłosny, emocjonalny, psychologiczny po zwykły obyczajowy, ale w dobrym wydaniu. Lekko się czyta, bo autorka ma lekkie pióro i potrafi też ciekawie poprowadzić dialogi i pociągnąć główne wątki. Bohaterowie też na plus. Nie irytują i nie zmuszają do zastanawiania się co nimi kieruje.
Mogłabym się na pewno przyczepić do kilku kwestii i szczegółów, ktore odrobinę mi się nie zgrywały, bo i cała historia jest dosyć rozbudowana i mocna, ale nie raziły mnie az tak bardzo.
Słowem- polecam. Na pewno nie jest to żaden oklepany romans. Można się bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Druga część historii pisanej z żalem, tak żalu autorka serwuje co nie miara. Należy przyznać, że ciekawie poprowadziła historię. Jest trochę zapętlenia na tych samych problemach, ale to mocno nie wadzi w odbiorze.

Bardzo fajna i ciekawa historia .Polecam

Bardzo fajna i ciekawa historia .Polecam

....Życie jest szalone i zagmatwane, pełne zwrotów akcji, zmian i niepewności będącej jedyną pewną rzeczą. Chociaż w tej chwili, tej jednej chwili, w której mnie objął, łącząc nas w jedno, życie w końcu znów wydawało się piękne...

Piękna historia. Aż szkoda ze to koniec

Piękna historia. Aż szkoda ze to koniec

super spięcie historii, bohaterowie których lubi się od pierwszych stron, zbudowanie tych postaci mistrzowskie

Naprawdę bardzo dobre zakończenie historii. Nie mogłam się oderwać od lektury.

Naprawdę bardzo dobre zakończenie historii. Nie mogłam się oderwać od lektury.

Trzeba przyznać że autorka potrafi zrzucać niezłe bomby! Druga część zaskakuje! Polecam.

Lepsza niż pierwsza część, ale również bardziej "przegadana" niż wciągająca w role bohaterów. W dalszym ciągu nie czułam tu ani chemii, ani głębszej więzi między nimi a główny wątek zrobił się trochę męczący (w kółko te same przemyślenia tylko pisane w różnoraki sposób).

Co to była za historia. Pełno smutku, żalu, ale też miłości. I to zaskoczenie czytelnika w wiadomym aspekcie wywarło na mnie takie wrażenie, że dwa razy sprawdzałam czy dobrze czytam. Polecam.

• Przeczytane 2022
  • Romans