Marie Curie

Frau IsaMaria Isabel Sanchez Vegara Wydawnictwo: Lincoln Children's Books Seria: Little People, BIG DREAMS biografia, autobiografia, pamiętnik
Data 1. wydania:
angielski
Lincoln Children's Books
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
Little People, BIG DREAMS

Byłam bardzo ciekawa tej książki, ale miałam raczej duuuuuże obawy co do niej, ponieważ poznałam już dwie z tej serii i okazały się prawdziwą katastrofą. Tu doszedł fakt, że jest to opowieść o Polce, więc traktuję ją bardziej osobiście i mam też względem niej zaraz większe oczekiwania.
O dziwo, nie jest źle. Tzn. nie jest też świetnie i wyjątkowo razi w oczy brak...

• 2019
  • Kobiety