Kornelia córka białej wróżki

IBIS
powieść przygodowa dla dzieci
opowieści dla młodszych dzieci
powieść przygodowa dla dzieci

"Kornelia, córka białej wróżki" Agnieszki Rusin- jest to niesamowita historia dziewczynki o włosach koloru czarno-niebieskiego. Kornelia, jeszcze jako malutki bobas zostaje uratowana przez Jastrzębia i mieszka w klasztorze.
Kornelka ma dwójkę przyjaciół Bercię oraz Karola. Fascynująca przygoda zaczyna się kiedy ta wspaniała i dzielna dziewczynka przekracza granice...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kornelia córka białej wróżki