Kino na biegunach. Filmy niemieckie i ich historie (1949-1991)

Andrzej Gwóźdź Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Artyści film, kino, telewizja
słowo/obraz terytoria
filmy niemieckie kinematografia
film, kino, telewizja
Artyści
filmy niemieckie kinematografia

Okładka książki Wrzesień 1939. Filmowe teksty i konteksty Barbara Giza, Jarosław Grzechowiak, Mariusz Guzek, Andrzej Gwóźdź, Krzysztof Kornacki, Tadeusz Lubelski, Agnieszka Polanowska, Grzegorz Rogowski, Tomasz Szarota, Andrzej Zawistowski, Piotr Zwierzchowski, Piotr Śmiałowski
0,0
Wrzesień 1939.... Barbara Giza, Jaros...
Okładka książki Kwartalnik filmowy. Przestrzeń architektoniczna w filmie  nr 109 wiosna 2020 Marcin Giżycki, Andrzej Gwóźdź, Rafał Koschany, Tomasz Kłys, Krzysztof Loska, Patrycja Włodek, praca zbiorowa
5,0
Kwartalnik fil... Marcin Giżycki, And...
Okładka książki Urok melancholii Marta Brzezińska, Magdalena Dziadek, Andrzej Gwóźdź, Magdalena Kempna-Pieniążek, Barbara Kita, Iwona Kurz, Jan Franciszek Lewandowski, Magdalena Podsiadło, Monika Wąsik
10,0
Urok melancholii Marta Brzezińska, M...