Kup teraz - 6 ofert w cenie od 17.25 zł do 22.50 zł

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
Bajki Mira Białkowska Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
bajki
Bajki Mira Białkowska Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

„Bajeczki babci Mireczki” to ciepłe, ciekawe opowiadania, które zawsze kończą się wartościową puentą lub morałem. Dzieci dowiedzą się z nich, że warto sobie nawzajem pomagać. Mali czytelnicy nauczą się również, że należy szanować przyrodę, doceniać to co mamy oraz pielęgnować swoje talenty. Chcecie wiedzieć więcej? Sięgnijcie do opowiadań Pani Miry Białkowskiej.

Książka...

Bardzo fajne bajeczki dla dzieci - autorka ma lekkie pióro. Dzieciom bardzo się podobały a to chyba najlepsza rekomendacja. Za możliwość przeczytania dziękuję Zaczytana Ewelka

Książkę przeczytałam dzięki wspaniałej inicjatywie book tour, a raczej przeczytał ją mój syn mi .Oboje świetnie się bawiliśmy w czasie czytania . Te bajki każdego z z nas mogą czegoś nauczyć, zwrócić uwagę na ważne aspekty naszego życia. Są podstawą do poważnych rozmów z dziećmi i pokazania im wspaniałości świata

Czy myślicie, że bajki są tylko dla dzieci? Jeśli tak, to bardzo się mylicie. Bajki są zarówno dla tych małych, średnich i tych całkiem dużych dzieci (dorosłych). Każdego z nas mogą czegoś nauczyć, zwrócić uwagę na ważne aspekty naszego życia. Są podstawą do poważnych rozmów z dziećmi.

Czytając "Bajeczki babci Mireczki" cofnęłam się do świata dziecięcego, gdzie wszystko...

Mira Białkowska przygotowała dla najmłodszych czytelników bajeczną niespodziankę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego Białe Pióro. „Bajeczki babci Mireczki” to zbiór pięciu bajek, które niosą ważną naukę i przy okazji dają możliwość zabawy wraz z jej bohaterami. Mamy niezwykłą przyjemność wspólnie z Tosią i Rozalką uratować krasnoludka podczas wyprawy z...

Dodaj cytat z książki Bajeczki Babci Mireczki