Odnaleziony

Harlan Coben Cykl: Mickey Bolitar (tom 3) kryminał, sensacja, thriller 348 str.
Found

Mickey Boltaire tajemnica śmierć ojca

2059 ocen 218 opinii

Porównaj ceny i

2059 ocen

Harlan Coben w wydaniu dla młodzieży!

Książka dobra, lecz dla mnie fabularnie niczym nie wyróżniająca się od innych standardowych książek Harlana Cobena.

Dalej jest to solidna pozycja na czytelnicze wieczory :)

Niezawodny Coben. Nie przestaje intrygować.

To jak skończyła się cała trój tomowa historia poszukiwań i wiary w to, że ojciec Mickey'a żyje to po prostu kosmos. Polecam :)

119/52/2019

Mojja dróga książka z serii z Mickey, fajna, czyta sie przyjemnie, natomiast brakuje troche akcji i humoru jak w serii z jego wujkiem Mayronem.

Trzecia część serii i równie dobra jak dwie poprzednie.Mamy tu powrót do starej sprawy,a mianowicie Mickey próbuje dowiedzieć się czy jego ojciec faktycznie zginął w wypadku,gdyż Nietoperzyca zasiała w nim ziarno niepewności.Na koniec książki poznamy rozwiązanie tej sprawy. Oprócz tego,śledzimy dalsze losy czwórki przyjaciół czyli Mickeya,Emy,Rachel i Łyżki,który został...

Coben jak zwykle nie zawodzi przedstawiając nam uczucia nastoletnich bohaterów, ale także ukazuje nam bezwzględność ludzi dążących do celu. Muszę przyznać, że zakończenie przyprawiło mi trochę zawodu. Liczyłam pewnie na coś bardziej ekscytującego

Nie daleko pada jabłko od jabłoni

Głównym zadaniem powieści Harlana Cobena jest dostarczanie czytelniczej rozrywki. Owszem autor czasem stara się przemycać jakieś ogólne spostrzeżenia o otaczającym nas świecie, lecz nie jest to jego głównym zadaniem. Dynamiczna akcja, zawiłe tropy, pościgi, zwroty akcji oraz zaskakujące zakończenia są elementami, których czytelnik...

super

Kolejny raz się nie zawiodłam rewelacyjnya seria jestem zachwycona

2 900
    1 356