Wbrew sobie

Michał Bednarski Wydawnictwo: Witanet kryminał, sensacja, thriller
Witanet
Wbrew sobie Michał Bednarski dziennikarz Nowak gaz łupkowy śledztwo kryminał Witanet
kryminał, sensacja, thriller
2019-02-01

Świetna książka. Nie można się od niej oderwać . Akcja za akcją. Jest intryga ale bez żadnych dłużyzn. Jedyny minus to policjantka, dla mnie to tępa baba. Nie mogę uwierzyć, że ta książka przeszła bez echa. Nigdzie nie była reklamowana. Autor ma potencjał i chciałbym przeczytać jeszcze jego powieść Polecam.

Wciągająca akcja? Pomysłowa intryga? Zaskakujące zwroty akcji? Tak! To jest właśnie to, co sprawa, że powieść czyta się z zapartym tchem. Myślcie, że takie cuda dostaniecie tylko od topowych wydawnictw? Nic bardziej mylnego! Dziś przychodzę do was z recenzją perełki... o której pewnie nawet nie słyszeliście! A powinniście, bo książka jest naprawdę niezła!

Stało się to, o...

Nie wiem, czy istnieje jakiś gatunek popularniejszy od kryminałów i powieści sensacyjnych. Wydawać by się mogło, że w tej kwestii wszystko już zostało powiedziane, chociażby w kilkudziesięciu tytułach, które ukazały się spod pióra sławnej Agathy Christie. Co, jednak gdyby historia była aż nazbyt realistycznie wtopiona w naszą rzeczywistość?

"Jesteśmy w posiadaniu odkrycia,...

"Czy ta fabuła nie jest czasem zbyt łudząco podobna do prawdziwych wydarzeń? Może faktycznie taka afera istniała naprawdę? Cała ta afera z gazem łupkowym zawarta w kryminale “Wbrew sobie” dała mi do myślenia jak bliska jest granica między fikcją, a prawdą. A może autor coś wie, o czym my – szarzy odbiorcy informacji z kraju – nie wiemy? Teraz nie da mi spokoju ta myśl. A...

"(…) prawdziwi przyjaciele i ci, którzy tylko się za takich podają. Kto jest kim?".

Miłośnicy sensacyjnych klimatów z niezwykle wartką akcją osadzoną w naszej polskiej rzeczywistości, winni być usatysfakcjonowani lekturą książki "Wbrew sobie". A ja, po jej przeczytaniu, po raz kolejny stwierdziłam, że to życie jest najlepszą inspiracją do tworzenia wciągającej fikcji...

Bardzo ciekawa fabuła i wartka akcja. Polecam.

• Brak w bibliotece
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Wbrew sobie