Fundamenty treningu siłowego

self-publishing
2018-01-01
2018-01-01
sport trening siłowy Warszawski Koks siłownia

Dobra merytoryczna książka. Zawiera podstawowe informacje na temat treningu, fundamenty treningu oraz plan dla początkujących oraz zaawansowanych.

Saker to kot

Saker to kot

Konkretna i merytoryczna

Konkretna i merytoryczna

Podobnie jak książka o odżywianiu. Pozycja bardzo dobra, porusza kwestie treningu siłowego, który każdy bywalec siłowni powinien znać.

Skondensowana wiedza dla początkujących bywalców siłowni ;)

Skondensowana wiedza dla początkujących bywalców siłowni ;)

Dostałem to, czego oczekiwałem, czyli ćwiczenia opisane w sposób zrozumiały i dokładny. Polecam, przyda się każdemu kto rozpoczyna swoją przygodę z siłownią, chociaż zwolennicy kalisteniki (np. ja) też znajdą tu coś dla siebie.

Nie będę zbytnio rozwodził się nad tą publikacją - jest ona bardzo przydatna i potrzebna. Ponadto krótka, więc powinien sięgnąć po nią każdy, kto chce świadomie korzystać z siłowni.

Autor "Fundamentów" jest znany głównie za pośrednictwem YouTube'a. Zawarta w książce wiedza wynika z pięcioletniej edukacji uczelnianej autora i doświadczenia zawodowego. Styl jego pisarstwa nie jest może zachwycający, charakteryzuje się prostotą, lecz sposób myślenia o treningu zasługuje na najwyższą pochwałę. Autor wyjaśnia nam wszystko od samego początku. To autentycznie fundamenty treningu siłowego.

Edytorsko książka słabo się prezentuje, ale nie posiada jakichś rażących błędów. Jest w niej sporo ilustracji uzupełniających treść.

Książkę polecam i liczę na to, że p. Sakowski kiedyś zasadniczo rozszerzy jej treść oraz wyda w formie klasycznej. Póki co mamy do dyspozycji tego e-booka, który jest dostępny za darmo, więc tylko brać i czytać.

Bardzo dobra ksiazka, napisana w przyjemny sposob. Latwo sie czyta, zawiera ogrom wiedzy niezbednej dla osob chcacych trenowac silowo. Jak dla mnie must have dla poczatkujacych, a i zaawansowani znajda cos dla siebie. Najlepsze jest to, ze mozemy ja dostac za darmo w formie pdf. Polecam!

Nic dodać nic ująć, po prostu 10. Ale nie oceniam tego pod względem umiejętności samego pisania książek, być może dało się to zrobić lepiej o tę jedną czy dwie gwiazdki. Jednak dla mnie, w tym wypadku, nie to jest najważniejsze. Liczy się treść i ta pewność, że właśnie na tej lekturze możemy w pełni oprzeć nasz trening siłowy! Według mnie wszystko jest w pełni zrozumiałe i czytelne. Saker przedstawił nam wiele pojęć związanych z tym sportem, czy ogólnie anatomią ciała, jego ruchami. Wszystko w taki ludzki, prosty sposób, trochę skupienia i wszystko jasne ;) . Oczywiście to wyżej oprócz głównych rzeczy, które zapewne zainteresują większość czyli trening dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Oraz wszystkie fundamentalne ćwiczenia wraz z bardzo dokładnie rozpisaną techniką. To bardzo ważna wiedza, jeżeli chcemy zabierać się za ten temat. A choć sam większość z tego wiedziałem to po pierwsze wiedzę należy utrwalać (niektóre z tych znajomych pojęć wyleciały mi z głowy i znów do niej trafiły),a po drugie często można się okazać że większość to nie wszystko, także też wyniosłem z niej dodatkową wiedzę ;). Serdecznie polecam, pamiętajcie, że bez tej wiedzy ten sport może być bardzo niebezpieczny. A jeżeli to was nie motywuje to inaczej. Bez tej wiedzy ten sport może być nieefektywny!

• Sport
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Fundamenty treningu siłowego