Fundamenty treningu siłowego

self-publishing
sport trening siłowy Warszawski Koks siłownia
sport
sport trening siłowy Warszawski Koks siłownia

Dobra merytoryczna książka. Zawiera podstawowe informacje na temat treningu, fundamenty treningu oraz plan dla początkujących oraz zaawansowanych.

Saker to kot

Konkretna i merytoryczna

Dobre założenia - wszystko co absolutny nowicjusz potrzebuje by zaznajomić się z podstawowymi wzorcami ruchu.
Natomiast brak polotu i plan bazujący na 5x5 - to niestety mrzonki jeśli chodzi o budowanie mięsni.

Podobnie jak książka o odżywianiu. Pozycja bardzo dobra, porusza kwestie treningu siłowego, który każdy bywalec siłowni powinien znać.

Skondensowana wiedza dla początkujących bywalców siłowni ;)

Dostałem to, czego oczekiwałem, czyli ćwiczenia opisane w sposób zrozumiały i dokładny. Polecam, przyda się każdemu kto rozpoczyna swoją przygodę z siłownią, chociaż zwolennicy kalisteniki (np. ja) też znajdą tu coś dla siebie.

Nie będę zbytnio rozwodził się nad tą publikacją - jest ona bardzo przydatna i potrzebna. Ponadto krótka, więc powinien sięgnąć po nią każdy, kto chce świadomie korzystać z siłowni.

Autor "Fundamentów" jest znany głównie za pośrednictwem YouTube'a. Zawarta w książce wiedza wynika z pięcioletniej edukacji uczelnianej autora i doświadczenia zawodowego. Styl jego pisarstwa...

Bardzo dobra ksiazka, napisana w przyjemny sposob. Latwo sie czyta, zawiera ogrom wiedzy niezbednej dla osob chcacych trenowac silowo. Jak dla mnie must have dla poczatkujacych, a i zaawansowani znajda cos dla siebie. Najlepsze jest to, ze mozemy ja dostac za darmo w formie pdf. Polecam!

Nic dodać nic ująć, po prostu 10. Ale nie oceniam tego pod względem umiejętności samego pisania książek, być może dało się to zrobić lepiej o tę jedną czy dwie gwiazdki. Jednak dla mnie, w tym wypadku, nie to jest najważniejsze. Liczy się treść i ta pewność, że właśnie na tej lekturze możemy w pełni oprzeć nasz trening siłowy! Według mnie wszystko jest w pełni zrozumiałe i...

• 2019
  • Ebook
  • Ebooki
  • 2019
  • 52 wyzwanie 2020
  • E-book
  • Sport

Dodaj cytat z książki Fundamenty treningu siłowego