Trudne wybory

Izabella Frączyk Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Kobiety z odzysku (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
literatura polska
Kobiety z odzysku (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Mhmmmm...facet, rzecz nabyta?
Zycie, wiadomo, jak w kalejdoskopie.
Czy przyjaźń może być niezmienna?

2024

Ach ci bogacze... Oni to dopiero mają problemy. Zdradza cię mąż? wywal go, za 5 minut znajdziesz se drugiego forsiastego! Biologiczna matka córki brata geja twojego prawie byłego ślubnego zachodzi w drugą ciążę i chce upchnąć ci dzieciaka? Bierz, przecież w tym kraju wszystko jest możliwe! Ukochany Arab zostaje szejkiem i chce cię w swoim pałacu? Olej go, podczas...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wszystko im tak się świetnie układa. Finansowo zabezpieczone do końca życia, faceci lecą do nich jak w ogień, nawet jak są grube to tutaj jednak apetycznie zaokrąglone, jak brzydka to o oryginalnej urodzie i wystarczy błyszczyk a już Wenus. Przedłużona, przesłodzona i mam nadzieję, że to ostatni tom tej serii.

Fajna książka choć mam wrażenie że wątek Marcina był stworzony trochę na siłę.

Jest to kontynuacja, dalsze losy trzech zwariowanych przyjaciółek, tytułowych "kobiet z odzysku" Feli, Zuzi i Gośki, którym wreszcie w tej II części zaczyna układać się życie osobiste. Powieść z dużą dawką humoru, dobrze napisana, szybko się czyta. Polecam obydwie części na poprawę humoru.

Zwariowane na maksa dalsze losy "kobiet z odzysku", które czyta się jednym tchem. Fajna obyczajówka, w której wiele sie dzieje, i to z dużym impetem, która bawi, wzrusza, często daje do myślenia. No i to zakończenie - palce lizać. Polecam

Świetna, zarówno pierwsza jak tez druga część. Życie, które weryfikuje plany, przyjaciółki, które mimo trudności potrafią ze sobą być i cieszyć się życiem, a każda z nich inna. Tutaj na serio coś się dzieje i nie nudzi. Polecam!

No i koniec... Mam tu na myśli pożegnanie z szalonymi bohaterkami: Zuzą, Felą i Gośką. Smutno mi, bo już zdążyłam przyzwyczaić się do tych zakręconych na swój sposób dziewczyn. W drugiej części - podobnie jak w pierwszej - dzieje się bardzo wiele. Aczkolwiek, chyba to jednak tom 1-wszy bardziej przypadł mi do gustu. Tak czy siak: polecam!

Na półkach: , , , ,

Pełna opinia na Czytam dla przyjemności
Porównując oba tomy "Kobiet z odzysku" bardziej spodobał mi się drugi tom "Trudne wybory". Może dlatego, że dotykał spraw codziennych, z którymi musiały poradzić sobie główne bohaterki, a są tak bliskie przeciętnej kobiecie. Kwestia organizacji...

Dalsze losy znanych nam z pierwszej części Zuzy,Gośki i Feli.Jeszcze bardziej poplątane,jeszcze bardzie zabawne.
Autorka w codzienne sytuacje wplata świetny humor sytuacyjny,tak że momentami wybuchy śmiechu gwarantowane.Polecam!!

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • Legimi
  • Rok 2019
  • Przeczytane 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Trudne wybory