Perfekcyjne kłamstwo

Okładka książki Perfekcyjne kłamstwo Minka Kent
Okładka książki Perfekcyjne kłamstwo
Minka Kent Wydawnictwo: Filia Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Mroczna strona
The Thinnest Air
Filia
2019-04-24
2019-04-24
Joanna Grabarek

Małżeństwo (prawie) doskonałe

Nieznośnie schematyczne. Pod przykrywką thrillera przemycone nudnawe romansidło. Malutki zwrot akcji w ostatnich, nieco bardziej dynamicznych rozdziałach, za to łzawe zakończenie rozciągnięte nad miarę. Czytać tylko dla zabicia nadmiaru czasu.

Niestety, ale książka nie porwała. Z kryminałów znam wiele innych, lepszych, bardziej wciągających tytułów.

Jak to Minka Kent....

Jak to Minka Kent....

Przewidywalna do bólu..

Przewidywalna do bólu..

Lekko napisana, trzymająca w napięciu. Wielu podejrzanych, zmuszająca do myślenia „co się wydarzyło”. Gwiazdki odjęte za zakończenie, moim zdaniem nielogiczne, przekombinowane.

Książka w sam raz na leniwy weekend. Mimo że główna bohaterka jest denerwująca to całość jest interesująca i szybko się czyta.

Ciekawa,prosto napisana,łatwo się czyta,łatwe zakończenie mogło być bardziej dramatycznie.

Czytało się nieźle i oczywiście zostałam wyprowadzona w pole. Można przeczytać

Czytało się nieźle i oczywiście zostałam wyprowadzona w pole. Można przeczytać

Super książka! Dwie linie czasowe nadają tu klimat, trzymają w napięciu i wywołują dreszczyk emocji, a co najważniejsze dla mnie - nie powodują, że czytelnik się gubi. Nie mogłam się oderwać! Co prawda zakończenie "Idealnego życia" bardziej mnie wbiło w fotel, niemniej tej pozycji niczego nie brakuje.
Autorka tak zgrabnie pokierowała akcją, że w pewnym momencie już nie wiesz co się faktycznie stało. Zginęła? Uciekła? Porwano ją? Wszystkie twoje podejrzenia wynikają z tego, że to Pani Kent chciała, żebyś tak, czytelniku, podejrzewał.
Nie mam faworyta wśród postaci, bo żadna z nich nie była jakoś wybitnie specjalna. Jednocześnie, każda z nich była na tyle interesująca, żebym chciała dalej czytać.
Na pewno sięgnę po resztę książek Pani Kent, a "Perfekcyjne kłamstwo" polecam serdecznie!

Autorka tak zgrabnie pokierowała akcją, że w pewnym momencie już nie...

2064

Wyszło całkiem spoko, chociaż bardzo długo mi się nie podobało i gdzieś w połowie zastanawiałam się nad DNF. Ale cieszę się, że jednak dałam jej szansę, bo druga połowa wciągnęła mnie i trudno mi było przestać słuchać. Nie wiem, czy sięgnę jeszcze po inne książki autorki, ale jestem całkiem usatysfakcjonowana tym, do dostałam, choć nie jest to mega odkrywcze ;).